2733
2739
عنوان

مادرشوهر بیفکر😐

| مشاهده متن کامل بحث + 723 بازدید | 72 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم یک ریال از پول خودت خرج خونه و کرایه نکن. همشو پس انداز کن. وقتی هم مادرشوهرت اومد قبلش برو هم ...

شوهرم اونجوری نیست خوب. ادم خوبیه چون منم  تو چرخوندن زندگی نقش دارم قدر میدونه ولی ننش فقط میخاد بکنه میگه برادرت بم یک تومن داد برام لباس خرید منطورش اینه توام ی کاری بکن.  اصن مستقیمو عیر مستقیم پول مسخاد

2731
نخیر تو این کرونا حق ندارن بیان هیچکس حق نداره بخاطر نادانی و خودخواهی خودش دیگری رو عذاب بده الان ...

بخدا انقد از ته دل نفرینش کردم😶😶😶😶 بالا سره بچم همینجوری هی بچه ب خودش میپیچه من اونو نفرین میکردم

همه ب این مشکل گرفتارنا فکر میکردم فق من این مشکلو دارم🤣

من قبلا مثل احمق ها خیلی دوسشون داشتم تا اینک لو رفت هر مشکلی ک با شوهرم داشتیم تقصیر اونا بوده حالا مثل استارتر هستم دوس ندارم هیچ ردی ازشون تو زندگیم ببینم خدارو شکر دستشون رو شد

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
از نظر من آره والا ی جور رفتار میکنن انگار  تخم دو زرده کردن دخترای خودشونم ک انگار از طلان

بعضیا اصلا بقیه رو درک نمیکنن توجه نکن وسط ناراحتی و غصه دیگران میان درس اخلاق بدن😑

2738
من قبلا مثل احمق ها خیلی دوسشون داشتم تا اینک لو رفت هر مشکلی ک با شوهرم داشتیم تقصیر اونا بوده حالا ...

خدا همشونو نابود کنه انشالله

شوهرم خیلی گیر میده ک چادر سرم کنم ولی من گوش نمیدم

ننه ی عفریتش بهم گفت دختری ک چادر سرش نمیکنه ابروی پدر و مادرشو میبره 

منم گفتم ۴ تا دختر داری هیچکدوم چادر سرشون نمیکنن توام ابرو نداری

گفت نه برا من فرق داره

گفتم راس میگی با جندگی ابرو بردن برا تو 

خوبیش اینه داد میزنم لال میشه🤣

من قبلا مثل احمق ها خیلی دوسشون داشتم تا اینک لو رفت هر مشکلی ک با شوهرم داشتیم تقصیر اونا بوده حالا ...

من اصلا هیچ رفتی باهاشون ندارم اما نمیدونم چرا اینا آمد دارن😐موقه زایمانم  از تو اتاقم بیرونش کردم . میگفتم نمیخام ببینمت عصابم خورد میشه😶باز  میاد.... استدلاشم اینه اون‌موقه افسردگی بد زایمان گرفتم😂با اینک حالم کاملا خوب بود  فقط واقن دلم‌نمیخاست پیشم باشه چون کاری برام نمیکرد تازه مامانمم ک اونم شاغله از سره کار میومد بجا ناهار من باید برا اونم درست میکرد خجالتم نمیکشید روز دوم زایمانم رفتم بیمارستان خونریزی کردم ساعت ۸ صب رفتیم س ظهر برگشتیم. کورتاژ شدم

اومدیم هم ی لقمه غذا درست نکرده بود برا مادر مدرمم ک منو بردن دکتر . خونه من لم داده بود برا خودش دست ب سیاهو سفید نمیزد😐منتم‌میزاشت اومده کمک 

خدا همشونو نابود کنه انشالله شوهرم خیلی گیر میده ک چادر سرم کنم ولی من گوش نمیدم ننه ی عفریتش بهم ...

شبیه مادرشوهر منه تو پوشش و همه چی دخاالت میگم مگ از اول ندیدین من چجوری می چرخم؟ حالا بی حجاب نیستم ولی چادری هم نیستم

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
اگ خودشونم تو این شرایط باشن عایا میگن همین حرفو

من اصن نی نی سایت نمیام امشبداشتم از ناراحتیخفه میشدمفقط عضو شدم اینارو بگم ارومشم بد میان میگن نیاد خونه پسرررررش😶 اینا همونای ان ک الن اگ بگم رفتم تا سومری میگن وای تو کرونا رفتی سوپری ؟بد از ی شهر دیگه با اتوبوس اومده خونه تمام فامیلو رفته. تو کرونا تا راها باز میشه این میاد

شبیه مادرشوهر منه تو پوشش و همه چی دخاالت میگم مگ از اول ندیدین من چجوری می چرخم؟ حالا بی حجاب نیستم ...

مردشور همشونو ببره

تو ی تاپیک دیگ گفتم

انشالله هیچ اثری ازشون نباشه جسدشون پیدا نشه

2706