2733
2739
عنوان

مادرشوهر بیفکر😐

723 بازدید | 72 پست

الهی خدا بت نشون بده

جیگرم خون میشه بچم سرفه میکنه

نمیدونم کروناست سرما خورده آنفولانزاست

تب کرده مدام گریه میکنه

پاشده اومده از ی شهر دیگه خونمون ب بهونه اینکه دلم گرفته 

رفته خونه خاهراش خونه مادرش با اتوبوس رفتو آمد میکنه

همش آبریزش بینی داشت میگفت چیزی نیس حساسیته

بدنش درد میکرد می‌گفت قرصامو نخوردم

خدا لعنتش کنه از همونشب ک رفت بچم اوفتاده

بیفکر

بیشعور 

الهی تقاص بدی

بچم تو تب داره میسوزه

اگ کرونا باشه چ خاکی بریزم بسرم

بچها  قلبم درد میکنههه

بالا سرم واستاده میگه بالخره یاد گرفتی برنج درست کنی یا ن😑

انقد پررو  و نمک نشناس و بیفکره 

اصلنم دخترمو تحویل نمیگیره فقط اومد مریضش کرد و رفت

میاد از پسراش پول بگیره عروساشو اذیت کنه و بره

خدا ب زمین گرم بزندت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

خب اصا فک کن کروناس. بااینهمه انرژی منفی بچت داغون شد ک. ببرش دکتر خوب میشه ایشالا زود. منم روز 14 کرونام. فک نمیکردم خوب شم شدم. مادرشوهرت خیلی بیشعوره. اما تو انرژیتگ بزار رو خوب شدن بچت

وا خب خونه پسرشه زودی اومده و رفته خبر نداری مادرشوهرا بعضیا میان ماه ب ماه می مونن عروس رو عاصی می کنن زندگی شخصی نمیزارن براش دعوا می ندازن میرن اگ اونجوری بود بیا ناله😫

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️

عسل 

اب کندر 

زنجبیل و عسل و آبلیمو قاطی کن وقتی اب جوش ولرم شد اینا رو بهش اضافه کن عسل تو اب داغ سمی میشه

جدا جدا بده بخوره

روزی ک عسل خورده خربزه نخوره سنکوب میکنه خدایی نکرده 

کرونام باشه خوب میشه انشالله

خدا شاهده حتی ی بالش برام ندوخته پسرش  با لباسای تنش فرستاد   پوله رهن خونمو بابام داده میگه چرا نمیخره رهن میده😐 ی سوزن برام طلا نخریده من  طلا میخرم میاد ب عز و جز جلو شوهرم ک همه طلا دارن من ندارم فک کنید سره سفره میگه من چقد دلم میخاد مث گوشوارتو داشتم چند خریدی النگوت طلاست🤔جدیده؟منم باید بخرم 

چشمش دایم ب جیب ماست با اینک هرچی شوهره داره از  من داره خودم شاغلم  انتظار داره برم سره کار واسه اون بخرم

وا خب خونه پسرشه زودی اومده و رفته خبر نداری مادرشوهرا بعضیا میان ماه ب ماه می مونن عروس رو عاصی می ...

خونه پسرش نیس😑خونه منه . هرچی پسررش داشت باباش ازش گرفت بخدا ی بالشت ندادن  من شاغلم   میاد همش میخواد از شوهرم پول بگیره بابام رهن خونمونو داده

کاش مادرشوهرم بمیره  کاش بمیره 😭 زندگی منو جهنم کرده کاری کرده هرچندماه تا پای طلاق میریم. توروخدا برای آرامشم دعا کنین  حتی مشاور هم از پسش بر نیومد. با یه شوهر بیشخصیت که طرف مادرشه خستم کردن. هردو عوضی و حروم لقمه😭

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2706