2733
2739
عنوان

مادرشوهر بیفکر😐

| مشاهده متن کامل بحث + 723 بازدید | 72 پست

بیفکرن دیگه چه میشه کرد بجز تحمل

مادر شوهرمنم اومد همه رو مبتلا کرد

بس که خودخواهن

هیچ برنامه ای تو زندگی بجز آوار شدن سر بچه هاشون ندارن 

بابا با دوستات برو سفر برو کلاسی ورزشی اون وسطا هم یه سری به ما بزن نه اینکه چتر باز کن یه ماه بمون

آرومتر چخبرته از این به بعد خونه پسراشون هم حق ندارن بیان؟

نخیر تو این کرونا حق ندارن بیان

هیچکس حق نداره بخاطر نادانی و خودخواهی خودش دیگری رو عذاب بده

الان جواب این استرس و شب بیداری مادری ک بچه ش داره توی تب میسوزه رو کی میده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا شاهده حتی ی بالش برام ندوخته پسرش  با لباسای تنش فرستاد   پوله رهن خونمو بابام داده می ...

وقتی اومد خونتون طلاهات رو قایم کن. غذاهات رو الکی درست کن بگو پول نداریم گوشت بخریم برنج بخریم برو تو گوشی یا کتاب رمان بخون اصلا باهاش حرف نزن همش غر بزن خودش دیگه نمیاد

2728
نخیر تو این کرونا حق ندارن بیان هیچکس حق نداره بخاطر نادانی و خودخواهی خودش دیگری رو عذاب بده الان ...

اونوقت حق داره به مادرشوهرش توهین کنه ها؟

اگه دنیا عدالت داشت مرد هم بکارت داشت😏
خب ببرش دکتر عوض اینهمه ناله و نفرین

دکتر بردم دارو داده جیغ میکشه نمیخوره😭انقد گگریع میکنه نفسش بالا نمیاد میگم بیا شیاف بزارم (بش میگم شساف غذای بیدکته بخوره تب نکنی )میگه نهههه فقط از دهن غذا میخورم بد تو دهنش میریزم گریه و تف تو گلوش میمونه وای

خدا شاهده حتی ی بالش برام ندوخته پسرش  با لباسای تنش فرستاد   پوله رهن خونمو بابام داده می ...

اجازه نده بیاد

ی دعوای اساسی راه بنداز هرچی میخواد بشه بشه 

تو خونه ی تو بیاد حرف بارت کنه 

حالشو بگیر ک دیگ نیاد 

خونه پسرش نیس😑خونه منه . هرچی پسررش داشت باباش ازش گرفت بخدا ی بالشت ندادن  من شاغلم   می ...

وای از اونا هستن😫 خانواده شوهر منم اینجوری ان کلی خسیس بازی برام درآوردن حالا ادعاشونم میشه

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
2740
آرومتر چخبرته از این به بعد خونه پسراشون هم حق ندارن بیان؟

از شهر دیگه با اتوبوس تو این کرونا موقه ولگردیه؟دلش گرفته باید مارو مریض کنه کثافط میدونه مریضه باز میاد😭الهی سرتبیاد بفهمی

کاش مادرشوهرم بمیره  کاش بمیره 😭 زندگی منو جهنم کرده کاری کرده هرچندماه تا پای طلاق میریم. تور ...

عزیزم یک ریال از پول خودت خرج خونه و کرایه نکن. همشو پس انداز کن. وقتی هم مادرشوهرت اومد قبلش برو همه مواد غذایی ها رو قایم کن. تا شوهرت بره بخره. خودت غذا درست کن با بچه ات بواشکی بخور. 

اجازه نده بیاد ی دعوای اساسی راه بنداز هرچی میخواد بشه بشه  تو خونه ی تو بیاد حرف بارت کنه&nb ...

این سری قسم خوردم حرف بزنه  جوری جوابشو بدم  بره برنگرده😐😐😐😐عوضی معتادم هست

از شهر دیگه با اتوبوس تو این کرونا موقه ولگردیه؟دلش گرفته باید مارو مریض کنه کثافط میدونه مریضه باز ...

عزیزم چرا نفرین میکنی؟؟مگه من فوشت دادم دعوات کردم فقط منظورم این بود نفرینش نکن خوب نیس که‌خودمم شکر خدا نفرین شدم چرا شما اینجورین تا یه چی میشه میگین سرت بیاد؟مگه بچه ای؟

اگه دنیا عدالت داشت مرد هم بکارت داشت😏
2706