2737
2739
عنوان

دخترا بیاین بگین چی قبول شدین😍

| مشاهده متن کامل بحث + 26615 بازدید | 395 پست
من روانشناسی اوردم خیلیی دوسش دارم ولی همش از بازار کارش میترسم خانوادمم در این مورد دلسردم میکنن هم ...

عزیزم من روانشناسی خوندم و الان تو آموزش و پرورش استخدام شدم ...اتفاقا روانشناسی بازار کارش خوبه

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه سوال

چرا انسانیا با رتبه های خوب فرهنگیان میرن؟

چرا حقوق یا علوم قضایی یا روانشناسی نمیرین؟

اینا که خیلی سطحش بالاتره درک نمی کنم اصلا😐😐

یکی برام بگه😂 من رشتم ریاضی بود تو آموزشگاه اصلا کسی فرهنگیانو فکر نمی کرد بهش همه مهندسی میخواستن یا نهایتا علوم پایه،ینی اگه کسی به اینا دیگه نمیخورد ترازش یا رتبش لب مرز میشد فرهنگیان میزد،ولی انسانی چرا؟

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی❤💍/بعد از کارشناسی میخوام به دلایل شخصی مجدد کنکور بدم.لطفا به تاپیکام گیر ندین😘/من فقط تو شبکه های اجتماعی اجتماعیم✋
2731
2738
یه سوال چرا انسانیا با رتبه های خوب فرهنگیان میرن؟ چرا حقوق یا علوم قضایی یا روانشناسی نمیرین؟ ای ...

گلم علوم قضایی رتبه های خیلی پایین مثلا 1 تا 100 رو فقط برمیداره و فقظ آقایونن 

حقوق و روانشناسی هم رشته های خوبین ولی مزایایی ک فرهنگیان داره باعث میشه بچه ها تمایلشون ب سمت این دانشگاه بیشتر بشه

امیدوارم برنده بشی، توی اون جنگی که به هیچکس درباره اش نمیگی:)
2706