2737
2739
عنوان

دخترا بیاین بگین چی قبول شدین😍

| مشاهده متن کامل بحث + 26615 بازدید | 395 پست
باش😂😂

چقدر بی ادبی.لابد شمام فرهنگیان قبول شدی و فردا قراره با همین ادبی که داری بچه های مردم رو درس بدی.

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر بی ادبی.لابد شمام فرهنگیان قبول شدی و فردا قراره با همین ادبی که داری بچه های مردم رو درس بدی.

درست صحبت کنید 

شما بی ادبی! من گفتم باشه.. انقدر عصبی ک حرف منو با لحن تند خوندی

تنها انرژی منفی تاپیک من شما بودی از تاپیک من برو بیرون ب شما ارتباطی نداره 

دلیل مخالفتتم مشخصههه😂😂😂

امیدوارم برنده بشی، توی اون جنگی که به هیچکس درباره اش نمیگی:)

با این طرز صحبت کردن لابد قراره پس فردا مادر سه تا بچه هم بشی متاسفم برات

2731
عزیزدلم تبریک میگم بهت امیدوارم تو همه ی مراحل زندگیت موفق باشی💕 بالاخره تلاشت نتیجه داد و این خیل ...

قربونتتتت برممم❤❤❤خیلی ممنونم از کمک و راهنماییت گلم 

کاش همه کاربرای خوب مثل تو زیاد بشن تا این چند نفر دیگه ب چشم نیان🙂😂😅