2733
2734
عنوان

دخترا بیاین بگین چی قبول شدین😍

| مشاهده متن کامل بحث + 26615 بازدید | 395 پست
وای خوشبحالتتتتت.من تجربی بودم حالا میخام انسانی بدم.کلی میترسم ن کتاب دارم ن پول اصن منگم بسکه غصه ...

امسال تجربی بودین؟ 

امیدوارم برنده بشی، توی اون جنگی که به هیچکس درباره اش نمیگی:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امسال تجربی بودین؟ 

اره  رتبم خوب نبود البته نخوندم هیچ از تجربی بدم میاد انسانی دوسداشتم  میخام ۱۴۰۱ اگ شد انسانی بدم

می توان بد بود ,بد دید و بداندیشه نمود....عاقبت مرد با جهانی همه تلخی و غرور  .ولی ای کودک زیبای دلم انور سکه تماشا دارد.......
2731
مبارک باشه واقعا 

ممنووونم ازتون😍🫂

بیایید برای همدیگه دعای خوب کنیم همیشه تو کامنتا 😘🫂🥺یادتون باشه دعامون در حق دیگران خیلی بیشتر میگیره و ممکنه کمک بزرگی به زندگی یه نفر باشه   التماس دعا 😘🫂💋

به همگیتون تبریک میگم مباااااااارکه انشاا... سال دیگه منم تایپیک بزنم قبووووول شددم 😄😄😄

سال دیگه این موقع من تونستم ....😍😍 خدایا برادرزاده ها و خواهرزاده هام رو در پناه خودت حفظ کن
یزد ابرکوه

داری تو آرزوی من زندگی میکنی من عاشق ابرکوهم یه بار اومدم🥲😍😂

الان که این امضام رو می‌نویسم ساعت ۵:۳۱ صبحه و به‌شدت ناراحت و غمگینم بابت یه موضوعی که می‌دونم چندوقت دیگه برام هیچ ارزشی نداره همیشه دوست دارم ناراحتیامو یه جا بنویسم که موقع خوشحالیام بیام نگاهش کنم از یه طرف خداروشکر می‌کنم که اون ناراحتی گذشته از یه طرف به خودم مغرور نمی‌شم و می‌دونم ناراحتیای بدتری تو راهه😆
2706