2737
2739
عنوان

بخاطر حماقت من دخترم از درسش موند!چرا اینقدر من کمرو و احمقم!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2561 بازدید | 70 پست
خیلی رک به مادرت بگو کار و درس دارم لطفا اگه خودت مهمون داری نمیکنی تو کارای منم دخالت نکن.چرا هیییچ ...

چرا من نمیتونم حرفامو رک بدون ترس و واهمه و خجالت بگم؟؟؟؟!!!!!

و جالبیش اینجاس امشب گفتم فردا کار دارم ، دو روزم بیان خونه ی شما، با بابام همچین ترش کردن که خونه ی ما چرا ؟! کجا بخوابه؟! بمونه همینجا! 

خونشون دوبلکس و هر طبقه سه اتاق داره !!!!! 

خیلی جالبه

سلام عزیزم من چندوقته که باکاربریم نمیام تانظربدم ولی تاپیکاتوهمیشه دنبال میکنم یادحرف یه شخص بزرگی ...

سلام عزیزم 

نه چرا برداشت بد کنم؟! بخدا قسم اشک تو چشام جمع شده ، دارم گریه میکنم ، از اینکه اینجا تو این سایت چندین نفر هستن که باتمام وجود درکم میکنن، بهم یادآوری میکنن که خودمو دست کم نگیرم ، قوی بودنمو گوشزد میکنن بهم ، اینهمه دلسوزانه برام وقت میزارن، به فکرمن، باهام صادقن، باورم دارن ، میخوان کمکم کنن، دستمو بگیرن و بلندم کنن، و خیلی چیزای دیگه که تو دنیای واقعی هیچوقت تجربشون نکردم ، دقیقا من از نبود اعتماد بنفس رنج میبرم و هر بلایی تا حالا سرم اومده از همین عدم اعتماد بنفس بوده ، سعی میکنم خودمو اصلاح کنم  ، مشاوره میرم ، از نظرات مفید و سازنده ی دوستانی چون شما استفاده میکنم

ممنون ازتون🙏🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آباژور جان می‌فهممت  شما الان بیشترین ناراحتیت از این ه که احساس می‌کنی به خاطر مهمون داری نتو ...

دقیقا همینطوره که گفتین عزیزم، بخاطر همین مسائل بشدت دچار عذاب وجدان شده بودم در قبال دخترم 

و بیشتر از اون از اینهمه بی زبونی و ناتوانیم در دفاع از حق خودم و دخترم و زندگیم که حتی ساده ترین مسائل رو هم نمیتونم راحت بیان کنم

عزیزم تقصیر خودته که نه گفتن بلد نیستی‌ آینده بچت از یکی دو روز درس نخوندن خراب نمیشه. ولی از اینک ...

نه شکر خدا تونستم دخترمو بسیار قوی مستقل بااعتمادبنفس بار بیارم ، کاملا برعکس خودم

2738
دقیقا همینطوره که گفتین عزیزم، بخاطر همین مسائل بشدت دچار عذاب وجدان شده بودم در قبال دخترم  و ...

عزیزم صفحه اول کتاب تربیت کودک با مغز یکپارچه حرف جالبی نوشته که همیشه تو ذهن من هست 

میگه وقتی اتفاقی می افته غشغرغی بپا شده 

موقعیت بدی پیش اومده ،شما به عنوان والد نباید سعی کنید سریع اون موقعیت و اتفاق رفع و رجوعش کنید بلکه باید از هون موقعیت استفاده کنید تا فرزند پروری کنید 

و برای تک تک مسائل که ممکنه اتفاق بیفته برای کودک مثال میزنه و راه حل درست میگه

اسی کتابشو بگیر بخون واقعا ارزشمنده 

من دخترم هنوز خیلی کوچیک ولی تکنیک هاش به درد خودم که سی سال از خدا عمر گرفتم هم خورده 

دقیقا همینطوره که گفتین عزیزم، بخاطر همین مسائل بشدت دچار عذاب وجدان شده بودم در قبال دخترم  و ...

ناراحت نباش عزیزم 

اینها مسائل ریز و جزئی هستن که بهتره آدم با انعطاف از کنارشون رد بشه.

من گُنگ خواب دیده و عالم تمام کر / من عاجزم زگفتن و خلق از شنیدنش
حالا ک بچه کلاس اولی دارین بهتون میگم  این فشاری ک ب خودتون برای دو روز درس بچه وارد میکنین ب ...

عالی گفتی   عالی  خیلی لایک داری   معلومه با سواد و با تجربه بالاهستی   ممنون که خوب گفتی

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
اسی عزیزدلم  همیشه تم ذهنت داشته باش تن باید الگوی دخترت تو هر زمینه ای باشی  اگر بخوای ...

کاملاً گل گفتی روز اول هیچ خبری نیس معارفه اس                 اسی با گوشی هم میتونست وصل بشه دیگه شما جوونا کاملا اطلاعات دارین به این ابزارها

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
2706