2733
2734
عنوان

بخاطر حماقت من دخترم از درسش موند!چرا اینقدر من کمرو و احمقم!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2561 بازدید | 70 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم امروز شنبه ست اولین روز مدرسه ، برای کلاس اولی ها معمولا معارفه و طرز مداد دست گرفتن  و نهایتا سرمشق سرکج یا خط صاف و اینجور چیزا یاد میدن، همین ساعت نه و ده که مغازه ها باز میشن برو تبلت رو اوکی کن ، حرص نخور با حرص کاری پیش نمیره ، وقتی بری بیرون دیگه زن عموت که جلوت رو نمیگیره ، میری کارت رو میکنی میای ، دقیقا درک میکنم چی میگی ، دلت میخواست الان زن عموت نباشه و با خیال راحت به کارات برسی ، ولی الان که هست هی حرص نخور ، سعی کن با برنامه ریزی به کارات برسی، اون بنده خدام شاید الان پیش تو راحت تره تا پیش خواهر برادر خودش ، 

برای چای هم یه فلاسک درست کن بذار کنارش هروقت دوست داشت بریزه بخوره، ناهار هم که هرچی برا خودتون درست کردی یکم بیشتر برا اونم بذار ، احتمال زیاد امروز فردا می‌ره ، غصه نخور 

در اینجور موارد که واسه خودم پیش میاد همیشه با این بیت آروم میشم

تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞

عزیزم زنعموت حالش بده پدرش فوت شده یکم مراعاتشو بکن،بعدم اینکه خیلی راحت بهش بگو باید یه سر بری بیرون و تبلت دخترتو راه اندازی کنی و زود برگردی.البته اینم بگم که تقصیر خودتونه که تا امروز تبلتشو راه اندازی نکردین.

2728

اسی عزیزدلم 

همیشه تم ذهنت داشته باش تن باید الگوی دخترت تو هر زمینه ای باشی 

اگر بخوای سریع تو هر موقعیتی استرس بگیری و به استعصال بیفتی این درست نیس 

همه تو شرایطی که امروز و دیروز داشتی استرس میگیرن 

هنر با کسیه که بتونه جریان مدیریت کن

حتی اگه نشانه های استرس تن بچت دیدی باید بهش اطمینان و قوت قلب بدی که باهم درستش میکنید 

به معلم میگی دوباره توضیح بده 

یه جلسه هم به هیچ جا بر نمیخوره 

ناراحت این چیزا نباش 

بخش اعظم از آموزش ما که غلط و طوطی وار هست حالا یه جلسه ازش محروم باشه هیچ اتفاقی نمی افته 

حالا ک بچه کلاس اولی دارین بهتون میگم  این فشاری ک ب خودتون برای دو روز درس بچه وارد میکنین ب ...

خیلی حرفات درسته 

مامان من هم دقیقا یه فرد استرسی که حتی یه موقعیت کوچیک استرس زا را هم نمیتونه تاب بیاره

منم خیلی چلمنگ بزرگ کرد 

2738
خب بذارن خونه مامانت چرا خونه شما🤔توکه همسرت غریبه س

والا مامانم اینا از خساست کسیو راه نمیدن که خونشون ! تازه زنعموم میگه میرم خونم، مامانم میگه نه بمون چند روز !!!

عزیزم زنعموت حالش بده پدرش فوت شده یکم مراعاتشو بکن،بعدم اینکه خیلی راحت بهش بگو باید یه سر بری بیرو ...

لینکشو دیروز فرستاده مدرسه 

بخاطر همین 

وگرنه نمیذاشتم بمونه 

والا مامانم اینا از خساست کسیو راه نمیدن که خونشون ! تازه زنعموم میگه میرم خونم، مامانم میگه نه بمون ...

خیلی رک به مادرت بگو کار و درس دارم لطفا اگه خودت مهمون داری نمیکنی تو کارای منم دخالت نکن.چرا هیییچی نمیگی آخه با مامانت؟!

سلام عزیزم من چندوقته که باکاربریم نمیام تانظربدم ولی تاپیکاتوهمیشه دنبال میکنم یادحرف یه شخص بزرگی افتادم که میگفت قوی ترین ادم های روی زمین زن هایی هستن که تنهایی زندگی کردن رویادگرفتن من چون کفش های توروپام نکردم نمیتونم درموردراه رفتنت قضاوتت کنم .من خودم زن قوی ای نیستم البته که مشکلات کم نداشتم ولی ازتاپیکات متوجه شدم که شما یک زن قوی قوی ومستقل به تمام معنایی ولی خودت  خودت روباورنداری پس مشکل شماهیچ چیزی نیست جز اعتمادبه نفست ....خیلی وقت بودمیخواستم حرفای دلموبهت بزنم وگفتم بهتره که توتاپیک اخرت ایناروبهت بگم .خواهرعزیزم ..نمیخوام بهت بگم که جداشی یانشی انتخابش باخودت هست ولی میخوام طرزفکرتونسبت به خودت عوض کنی همه افکارمنفیتوبریزدورواینقدرخودتوسرگرم کن که حتی لحظه ای بهشون نتونی فکرکنی .خودتودست کم نگیر میدونی چرا؟چون من ازتمام تاپیک های شما فقط اینوفهمیدم تویه زن قوی ای هستی که فقط قوی بودن خودتوباورنداری زندگی اونقدرهام سخت نیست عزیزم ومن به یقین رسیدم توبه تنهایی میتونی گلیمتوازاب بکشی بیرون واینوبه همه ثابت کن مگه ادم چندباربه دنیامیادوزندگی میکنه عزیزم همش نگومن سادم من احمق تویک زن قدرتمندی که به تنهایی یه فرزندروبزرگ کردی!!!!!!مگه این چیزکمیه؟تویه زنی هستی که به تنهایی خریرمیکنی رانندگی میکنی!!!!این هاچیزکمی نیست یک درصدازاین قوی بودن هارومن تواطرافیانم ندیدم ولی توی شمادیدم شمابه من یاددادی که متکی بههمسرم نباشم .پس شماکه اینقدراموزگارپرقدرتی هستی ازچی میترسی وخودتوکم ارزش میکنی ؟امیدوارم ازحرفام بدبرداشت نکنی وبدون من تمام حرفامو ازته ته ته ته ته دلم بهت گفتم ومطمئنم.موفق باشی دوست من 

آباژور جان می‌فهممت 

شما الان بیشترین ناراحتیت از این ه که احساس می‌کنی به خاطر مهمون داری نتونستی وظیفه ی مادریت رو‌در حق دخترت انجام‌بدی و دخترت به خاطر نبود پدر و مهمون بازی مادر ( البته این تصور شماست عزیزم و اصلا اینطور نیست) از همکلاسی هاش عقب افتاده. 

اصلا استرس نگیر و این استرس رو به فرشته ت هم منتقل نکن. با یه جلسه هیچ اتفاق خاصی نمی افته عزیزم. اون هم جلسه ی اول. 

اونطور که من متوجه شدم شما و دخترت معمولا تنهایین و این فرصت رو مغتنم بدون که چن روزی همدم و همراه دارین و تنها نیستین و دخترتون هم که عاشق رفت و آمده خوشحال می شه.  تاجایی که من متوجه شدم شما خیلی از تنهایی و رفت و آمد نداشتن ناراحتین. خوب رفت و آمد این مدلی یه دیگه. 

به نظرم انقدر تنها بودین که هر چیزی که نظم‌‌مولود تنها بودنتون رو به هم می زنه عصبی تون می‌کنه. اگه دوس دارین‌زندگی اجتماعی داشته باشین باید منعطف تر باشین عزیزم.

من گُنگ خواب دیده و عالم تمام کر / من عاجزم زگفتن و خلق از شنیدنش
2706