2733
2734
عنوان

خسیس ترین فرد فامیل یا خانوادتون کیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 155066 بازدید | 1197 پست
گلم هرروز بعد نماز صبح و عشا ۱۰۰ بار بگید لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم  هرروز سوره جن ...

سلام آبجی.ببخشید مزاحم شدم

من تو زندگیم خیلی مشکل مالی دارم.همش جروبحث ما سر مسائل مالیه.افسرده شدم دست و دلم به کاری نمیره.دلم میخواد کارکنم ولی کار برام پیدانمیشه😞

چندساله میخوام خونمو بفروشم ولی فروش نمیره😞دستم خالیه دلم میخوادخونم باقیمت بالافروش بره

اگه میشه ذکری بگید که مشکلات منم حل بشه

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
سلام مهربونم متاسفم بابت موضوع پیش اومده هرروز صلوات تقدیم حضرت زهرا کنید هرروز سوره نور بخونید تق ...

ممنون مهربونم😘💞

چه بسیارتقدیرها که به تدبیرها می خندند...حضرت علی(ع)........مرغ زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش....💞💞💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مهربونم متاسفم بابت موضوع پیش اومده هرروز صلوات تقدیم حضرت زهرا کنید هرروز سوره نور بخونید تق ...

عزیزم خواهرم ی مدته قهراومده خونه ما شوهرش دنبالش نمیاد وخانواده شوهر خیلی توزندگیش دخالت میکنن. خیلی فشار آوردن رو دامادمون که زنشو طلاق بده ضمنا ازنظر مالی خیلی در مضیقه آن وببخشید اینو میگم الان 4ساله رابطه ازطرف شوهرش قطع شده یکدفعه نمیدونم چیشده بهرحال زندگیشون درآستانه ازهم پاشیدنه. اگه لطف کنید راهکاری ختمی بدین ممنون میشم 

من شوهر این مدلی دوس چیه پسرا الکی برا دوست دختر خرج میکنن بعد ی ماه کات میکنن هیچی ب هیچی پسر عاق ...

دیگه اوج خسیسیشو گفتم اتفاقا خیلی دوست داره ازدواج کنه اما آدم همراه تو زندگی پیدا نمیکنه. دخترا هم خیلی پر توقعا. برا همین مجرد میگرده و کیف میکنه الانم داره برای ارشد پرستاری میخونه. بدنسازی هم میره. 

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
2731
خدا پشت وپناهش باشه دلم براش آتیش گرفت صدقه سریتون اگه میتونین کمکش کنین

درحدتوانمون کمک میکنیم ولی زندگی با کمک نمیچرخه با این همه خرج و سه تا بچه پدرشونم معتقده بچه رو نباید تحویل گرفت تا رو پای خودش وایسه

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
نینییار پاک کرد ک شمادوباره بزاری تاپیکتون جنجالی شه؟؟؟؟؟ الان این اقا چهارساله منومیخادخانوادم مخال ...

اگر بین خودتون حلال هستین یعنی با اجازه پدرتون عقد محرمیت خوندین پس بهش بگو همسرم نه دوست پسرم؛

اگرم منظورت ازدواج سفید هست حرامه و غلط حتی اگر ۹۹ درصد مردم این کار ‌‌‌‌رو انجام بدن حلال نمیشه؛

اگر همه مردم دنیا هم دزد بشن از قبح دزدی کم نمیشه گناه ارتباط با نامحرم هم همینه

🍀🌻خدایا چنان کن سرانجام کار، تو خشنود باشی و ما رستگار 🌻🍀
نه بخدا اغراق چی. من خونه مادرشوهرم ک میرم برنج انقدر درست میکنه بعد من یه کفگیر کوچیک برمیدارم نگا ...

خیلی بده اینطوری منم یکیو میشناختم قبلا اینشکلی بود البته نه در این حد ولی خب مثلا برا ۱۰نفر اندازه ۷ ۸ نفر غذا میپخت هرموقع هم میرفتم خونشون بدبختی خیلی گشنم بود غذاهاشم خوشمزه ولی خداروشکر الان خوب شده 

ولی شما یبار ک کم بود نخور بذار بفهمن ناراحت شدی

2738
کمی طلا خریدم و یه خونه هم دارم  ولی برا خوراک بچه هام متأسفانه کم خوراکن  دوتا دخترا ۴۸ ک ...

ای آخییییی، طفلیا گناه دارن، اگه میتونی یه شرایط فراهم کن بیشتر بهشون برسی، انشالله سایتون رو سر فرزندانتون، مامانِ دلسوز

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
وای عزیزم طلسم خیلی سنگین برات گرفتن بی شرفا گلم هرشب بخون تا سنگینی رفع بشه هرروز هم رقیه شرعی گو ...

میبخشید این سوال رو میکنم از کجا اینارو بلدید ؟ منم کلی مشکل تو زندگیم دارم نمیدونم دلیلشونو واقعا دیگه کلافه شدم😔کم آوردم واقعا

ای آخییییی، طفلیا گناه دارن، اگه میتونی یه شرایط فراهم کن بیشتر بهشون برسی، انشالله سایتون رو سر فرز ...

فدات عزیزم   سعیمو می کنم  فعلا که تا ظهر معلوم می شه رفته قهریانه صبح پاشدم دیدم کیفش نیس

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
2706