2733
2734
عنوان

خسیس ترین فرد فامیل یا خانوادتون کیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 155067 بازدید | 1197 پست
خیلی بده توشانم

آره هرکی یه دردی و تجربه میکنه ولی من خیلی زورم میاد میره به مردم قرض میده حالت تهوع میگیرم اگ آدم میخاد خوب باشه باید اول نمازشو بخونه بعد خوانوادشو راضی نگه داره

من نمیدونم شما خودتون مال کدوم شهر هستید ولی مسلما مال هر شهری هستید ما هم میتونیم صد تا مثال از همش ...

دقیقا 

البته من خودم اصفهانی هستم و همه جور آدمی اینجا میشناسم خسیس دست ودلباز ولخرج 

منتهامتاسفانه توی ایران اینطوریه به هر شهروهرقومی یه برچسب زدند وبراساس همون هم قضاوت میکنند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حق با شماس. منم که گفتم شناختم از اصفهانیا در حد فامیل شوهر و چند تا از دوستامون هست. ولی متاسفانه ا ...

عزیزم اصلا نباید ناراحت بشی چون چیزی که وابسته به سرنوشت شما هست دست و دلبازی شوهرتون هست بقیه مهم نیستن بالاخره باید قبول کنیم هر کس اخلاق خاص خودش را داره و مالک اموالش هست و مهمتر از همه اینکه اکثر این افراد دست خودشون نیست و چون در کودکی دچار فقر و تجربه های ناخوشایند بودن الان میترسن پول خرج کنن و احساس امنیت ندارن ولی خب شما خودتون احتمال زیاد کودکی استاندارد و سالم و شادی داشتید و الان خیلی راحت پول خرج میکنید منم خودم مال یکی از شهرهای اصفهانم ۹۰ درصدشون ولخرجی عجیبی دارن و حدو ۶۰۰ تا فامیل و اشنا ساکن اصفهان داریم که حدود ۵۰ الی ۶۰ سال پیش امدن اصفهان و خیلی هاشون چون سیل زده شدن وحشت دارن پول خرج کنن چون در کودکی کل اموال شون را سیل برده ولی بچه هاشون و نوه هاشون بهتر و راحتتر خرج میکنن هیچ کدومم اصفهانی اصل نیستن 

دقیقا  البته من خودم اصفهانی هستم و همه جور آدمی اینجا میشناسم خسیس دست ودلباز ولخرج  من ...

بله متاسفانه خیلی ها الکی قضاوت میکنن هیچ کس نمیتونه یه حکم کلی در مورد دو و نیم میلیون جمعیت بده .من خودم دو تا دوست اصفهانی که خواهرن دارم یکی شون چون شوهرش خسیس هست و به زور پول خرج میکنه یه شلوار برا تو خیابونش میگیره پنجاه هزار میترسه بپوشه کهنه بشه ولی خواهرش یه شلوار میگیره پانصد هزار شش ماه میپوشه هیچ کدام هم شوهراشون اصفهانی نیستن مال یه شهرای اصفهانن ولی دو تا اخلاق متفاوت دارن یعنی میگم حتی دو تا خواهر و برادر اخلاق شون یکی نیست چه برسه به کل مردم یک شهر 

2728
2740
ی خسیسی سم براتون بگم  عمه شوهرم اب هویج رو میگیره تفالش رو دور نمیریزه بسته بندی میکنع میزاره ...

همسایمون با تفاله های هویج مربا پخته بود😑

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد
والا من اصفهانی نیستم. ولی خونواده همسرم اصفهانی اصیلن. خدایی شاید استثنا هم باشه که به تور ما نخورد ...

تربیت خانوادگی هم هست.تاثیر دوستان هم هست.

کاش تو بودی تو سرنوشتم،کاش غم مهمان همیشگی من نبود،کاش زندگیم  فقط با خیالت طی نمیشد