2733
2739
عنوان

خسیس ترین فرد فامیل یا خانوادتون کیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 155067 بازدید | 1197 پست

عمه خودم... 

خیلی پولداره ها خیلیاااااااا...مثلا بچه هاش ازش قرض گرفتن خونه زندگی درست کردنو زدن تو کار درست حسابی وضعشون خوب شد بعد کم کم بهش برگردوندن... . ولی یه خونه قدیمی 40متری داره همونجا زندگی میکنه هنوز... یه لباس داره تو همه جشنا عروسیا میپوشه من الان 24سالمه ولی تا یادمه همین تنش بوده 😑😐یا کولر و پنکه روشن نمیکنه فقط شب تا شب😐

غذاهای مسخره میخوره... برا 2تا دخترش جهیزیه نکرد آخریم با گریه و التماس جهیزیه براش کرد اونم ن زیاد

در صورتی ک میتونه بهترین نقطه تهران خونه داشته باشه و کلی سفربره صفا سیتی منگوله

ولی زندگیش از یه عادیم پایین تره 

حتی یکی میره خونش بدش میاد 😐😐😐

نمیدونم فازش چیه 😐یه 65سالشم هس

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 
برادر همسرم عقدمون نیومدن که کادو ندن

😂😂😂

دایی بزرگتر من هم یرتر اومدن برای مراسم عقد.خانمش به خالم گفته بود دیر اومدیم دویست تومن سود کردیم😄😄😄😄.گویا کادو دادن فقط سر همون ساعت باید باشه که ایشون نرسیده بودن.

هر کاری که شروع شده بالاخره یه روز تموم میشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حسودی جاری هم بوده ولی در جواب خواهر همسرم گفتند دست و بالمون بسته بود برای کادو ما هم کلا سر عقد ا ...

ای بابا 😐

بیخیال خوشبختی خودتون دوتا مهمه خدا اینقدر بهتون بده پربرکت باشه با سلامتی ازش استفاده کنین 

2731
2740
شوهر خواهر شوهرم  ۵ میلیارد پول تو حسابشه ولی بخواد زنش رو بیاره باید کارت سوخت بهش بدیم  ...

براش اسنپ میگرفتی ارزونتر در میومد 🤕

اینی که منم گفتم خیلیییی پولداره ، انچه خودش خرید انچه ارث رسید بهش

اینا فک میکنن میخوان با خودشون ببرن اون دنیا 😐

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
شما خانوم خونه هستی مرد این کار بکنه زشته واقعا 

یکی از همسایه هامون میگفت شوهرم هر ماه ظرفای کابینتا و قاشق چنگالارو میشمره و چک میکنه اگه کم باشه دعوام میکنه

حسودی جاری هم بوده ولی در جواب خواهر همسرم گفتند دست و بالمون بسته بود برای کادو ما هم کلا سر عقد ا ...

سلام اوپرا جان، خوبی؟ من خیلی دوست دارم ی بار از زندگی ت برامون بگی....کلا شما رو اینجا می بینم حس خیلی خوبی بهم دست میده، منطق ت و نگرش ت به زندگی رو دوست دارم

همه هدیه خانواده هم سرم سرعقد ۸ گرم طلا نشد   برا عروسی   ما در شوهرم نه کادو داد نه گذاشت بقیه کادو بدن می‌گفت رسم نداریم ولی ما سر عقد برادر شوهرم انگشته دادیم و کادو عروسی یخچال  اون زمان ۱۲۰ هزار تومان سال ۷۳ خیلی بود اونم ۲ تا برا در برادرش  مادر شدهرم دستور داد

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
2706