2703
2553
عنوان

خسیس ترین فرد فامیل یا خانوادتون کیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 154939 بازدید | 1197 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مادرشوهر منم اینطوره 

کلی جمعیت . فکر کن سه لیوان کوچیک برنج بزاره.

شام خونه جاریم. دعوت بودیم 

ما۵ نفر

خودشون هم ۷نفر

فکر کن برنج واسه سه نفر پخته بود خودشون ته دیگشو خوردن

اونوقت خودش معلم 

شوهرش کارمند بانک

دوتا ماشین و چندتا خونه تو بهترین جای شهر!!!

دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  
2456
در ازای رابطه انتظار داری بیاد ببره؟ چرا من درک نمیکنم

اوپرا جان ،من کوچکترین کاری نمیزارم برام انجام بده ،مث دخترای دیگ‌ک هزاررجور ازطرف میکنن...من خوب واقعااخسته میشم یکساعت برم و برگردم ،توقع زیادیه؟ می دونم خیلی منطقی هسی حرفت برام حجته دورادورمیشناسمت...قصدمونم ازدواجه و جدیمم

2714

شوهر یکی از دختر عمه هام 

خودش ماشین داره ولی استفاده نمیکنه و همه جا پیاده میره ، از شهر بغلی اگه بخواد مادرشو بیاره خونه خودش (۳۰کیلومتر فاصله) از مادرش پول بنزین میگیره

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   

زنداییم یه هفته قبل هر عروسی قهر می کرد می گفت هم باید کارو ببرم هم لباس بخرم خیلی خرج داره بعد پاتخت دوباره آشت می‌شد و رفت و آمد می کرد

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
شوهر عمه ام  عموم میگه گوشت ک میخریده خودش تیکه میکرده میشسته فریز میکرده میشمارده  ...

منم همین کارو میکنم

گوشتارو میشمارم و فریز میکنم و ب تعداد میذارم تو هر کیسه

ینی از خساسته؟؟؟

خدارو چه دیدی؟؟؟؟ شاید شد
شوهر یکی از دختر عمه هام  خودش ماشین داره ولی استفاده نمیکنه و همه جا پیاده میره ، از شهر بغلی ...

شوهر خواهر شوهرم  ۵ میلیارد پول تو حسابشه ولی بخواد زنش رو بیاره باید کارت سوخت بهش بدیم  برا ۱۵ کیلومتر ۴۰ لیتر از کارت ما برداشته بود

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
2706