2737
2739

کدوم  کباب ها مورد علاقه تونه ؟ 

بهترین کبابی که تا به حال خوردید مال کجا بوده ؟ 

خودتون تو پخت کدوم کباب ها مهارت دارید ؟ 

و....

در مورد کباب تبادل نظر کنید .

بهترین کباب ماهی کبابی ک همسرم درست می‌کنه رو زغال خیلی خوب میشه رازشم اینکه ک آب پیاز زیاد می‌ریزه روماهی

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بنظر من بهترین کباب ها اونایی هست ک تو خونه خودمون میپزیم خصوصا اینکه گوسفند رو تو حیاط سر میبریم و گوشت تازه و گررم رو روی اتیش میپزیم عالی میشه ..  

بیرونم فقط یه جا هست ک کوبیده میگیریم اونم خیلی خوبه ولی اسم شهرمو نمیتونم بگم

قیافه من🔫😑😑وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته 🔫😑الویه خوردم، تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره😲 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . وقتی باد پرده رو تکون میده نوار سربی پرده واسه جنین ضرر نداره؟ ذراتش توی هوا معلق بشه😫😫😫بچه فامیل با لیزر اسباب بازیش نور انداخت روم واسه بچه ضرر نداشته باشه🤦‍♀️ مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                           
2738
بهترین کباب ماهی کبابی ک همسرم درست می‌کنه رو زغال خیلی خوب میشه رازشم اینکه ک آب پیاز زیاد می‌ریزه ...

کدوم ماهی رو کباب می کنن؟ ماهی رو توی آب پیاز می خوابونید؟ دیگه چه ادویه و چاشنی هایی بهش می زنید ؟ روغن هم می زنیم به سطح پوستش ؟

کباب کوبیده و کباب ماهی دوست می‌دارم

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
بنظر من بهترین کباب ها اونایی هست ک تو خونه خودمون میپزیم خصوصا اینکه گوسفند رو تو حیاط سر میبریم و ...

گوشت تازه رو بدون هیچ افزودنی کباب می کنن؟ 

آخه معمولا به آب پیاز اینا می خوابونن. 

بعدم کجاهای گوسفند رو کباب می کنن این طوری؟ سفت نمی شه ؟