2733
2739
عنوان

این داستان مادر شوهر من😣

627 بازدید | 21 پست

مادر شوهر من با نامزدی منو شوهرم مخالفه هر کاری هم میکنه که جدامون کنه هم خودش هم خواهر شوهرم اما پدر شوهرم عین اینا نیست امروز جون تنها بودم گفت برم خونشون منم چون بزرگتره احترام نگه داشتم رفتم ولی تا رفتم خواهر شوهرم دست خانواده اش رو گرفت رفت مادر شوهرم کلی بهم تیکه مینداخت اینقد که دیگه رفتم تو دستشویی گریه کردم حالم خیلی بده چون طلاق گرفتم اونم که من بی گناه بودم کلی حرف بارم میکنن خسته شدم دلم میخواد شوهرم اومد ازش جدا شم اینم بگم ما هنوز عقد رسمی نکردیم😢😢😢😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با تجربه یه زندگی ناموفق باید یاد گرفته باشی خانواده شخص گاهی از خودش مهم تره

چه دردی ازت دوا میکنه این جنگ اعصاب 

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2731

عقد رسمی نکردی برچی میری خونشون. برای خودت ارزش قایل شو 

قدِ آسمونِ خدا دوستت دارممممم💕🌸💍 من خیلی وقتها که کم میارم ،میشینم و فقط نگات میکنم❤ عشقممم تو نور چشمهای منی ، تو امیدمی ،انگیزمی ، دلیل نفس کشیدنمی ، پاره تنمی ، خونِ تو رگامی‌، تمامِ هست و نیستمی ، تو عُمر دوباره ی منی ، تو قشنگترین داشته ی منی ، خداروشکررررر برای بودنت❤  

نباید بری خونشون اگه نامزدتو دوس داری و حرفای

اونا روش تاثیر نداره بهم نزن ولی رفت وامد نکن باهاشون

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..

امان ازین مادرشوهرا منو ک توخوابم ول نمیکنه همین دیشب نمیدونم چه خوابی بود دیدم از صبح پکرم خواب دیدم یه حا جمعیم بعد مادرشوهرم بلند شد رفت دست و پای حاریمو بوسید بعد اومد طرف من لپشو چسبوند بهم و رفت نشست حتی بوسم نکرد

2740

میخوای ب خواستشون برسونیشون🙄عزیزم یکم سیاست داشتع باش کار خاصیم قرار نیس کنی نه اینکه بری دعوا و این حرفا فقط میونت بانامزدت اوکی باشع کارخودشو میکنه😑درضمن سعی کن یادبگیری حرفاشون مهم نباشه😒

ماهیچ الهی،همه تو⁦❤️⁩
امان ازین مادرشوهرا منو ک توخوابم ول نمیکنه همین دیشب نمیدونم چه خوابی بود دیدم از صبح پکرم خواب دید ...

دست وپای جاریتم بوسید 😂😂 

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..
نباید بری خونشون اگه نامزدتو دوس داری و حرفای اونا روش تاثیر نداره بهم نزن ولی رفت وامد نکن باهاشون

شوهرم خیلی مادرش رو دوست داره اوایل دوستیمون ازش پرسیدم دوست داری تا کی زنده باشی اونم گفت تا وقتی که مادرم هست خب من ننیخوام اوتو از مادرش حدا کنم 

2706