2733
2739
عنوان

بیاین بگم شوهرم به نی نی سایت چی میگه😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 803 بازدید | 70 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی باحالو با نمکه شوهرم مخصوصا وقتی نازم میکنه و قربون صدقم میره بهترین لحظه های زندگیمه 🤤🤤🤤🤤

هی تو پرَنسِس بابا !!اگه بابات پسوُردِ گوشیتو پیدا کنه که میشی مرحومه مغفورِ بابا                               ساقه طلایی کی شد ۱۰ هزار تومن؟ تو این مملکت خفه هم نمیشه شد دیگه  

میگه شیدا۲۷ منم که جوابتونو میدم تو نی نی سایت😏😂😂😂

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2728

شوهر من نمیدونه عضوم 

ولی هر سوالی باشه میگه برو از دوستات بپرس 

فکر می‌کنه عضو گروه تلگرامم 

ن که بیسواد باشه اما بهش نگفتم اینجا عضوم 

اتفاقا سوالی بخاد سرچ کنه اول نی نی سایت میاد براش و همه تاپیک رو میخونه میاد بهم میگه 

اما تا الان متوجه نشده عضوم🤭😆

2738

شوهر من همیشه وقتی میاد خونه این شعرو میخونه

باز آمد شوهر بی بهانه، با ادایی کودکانه، هیکلی چون استوانه می کند غر غر به خانه، یادم اید روز اول، گردنش کج، دست و پا شل . پیش بابا موش میشد سر خیس تا گوش میشد . دختری افتاده بودم مهربان و ساده بودم نرم و نازک، شاد و چابک. چشمهایم همچو اهو، عطر موهایم چو شب بو . می شنیدم از لب او حرفایی همچو جادو : من غلام خانه زادت، جان دهم هر دم به یادت، گر نیایی خانه ی من می گریزد روحم از تن . بعد از آن گفتار زیبا خام گشتم من همان جا . شد به پا جشن عروسی کیک و شام و دیده بوسی . بعد از آن دیگر ندیدم هرگز آن اوقات بی غم . قسمتم یک مرد جانی ، اندکی لوس و روانی ، بی اراده همچو یابو، پرخور و مغرور و پر رو . بشنو از من جان خواهر، هر که کرد این دوره شوهر ؛ خاک بر سر گشت و حیران . شد پشیمان شد پشیمان شد پشیمان......

از خنده میمیرم😂😂

باز آمد شوهر بی بهانه، با ادایی کودکانه، هیکلی چون استوانه می کند غر غر به خانه، یادم اید روز اول، گردنش کج، دست و پا شل . پیش بابا موش میشد سر خیس تا گوش میشد . دختری افتاده بودم مهربان و ساده بودم نرم و نازک، شاد و چابک. چشمهایم همچو اهو، عطر موهایم چو شب بو . می شنیدم از لب او حرفایی همچو جادو : من غلام خانه زادت، جان دهم هر دم به یادت، گر نیایی خانه ی من می گریزد روحم از تن . بعد از آن گفتار زیبا خام گشتم من همان جا . شد به پا جشن عروسی کیک و شام و دیده بوسی . بعد از آن دیگر ندیدم هرگز آن اوقات بی غم . قسمتم یک مرد جانی ، اندکی لوس و روانی ، بی اراده همچو یابو، پرخور و مغرور و پر رو . بشنو از من جان خواهر، هر که کرد این دوره شوهر ؛ خاک بر سر گشت و حیران . شد پشیمان شد پشیمان شد پشیمان......
وای ما تخمه می‌شکنیم 😂

انصافا راست هم میگن😂😂😂😂😂میگه یکی میگه اگه بدونی مادرشوهرم چقد بده باز اون یکی میگه شوهر عنترم پولم نمیده یکی دیگه باز میگه امشب چی دارین شام😂😂😂😂😂

شوهر من نمیدونه عضوم  ولی هر سوالی باشه میگه برو از دوستات بپرس  فکر می‌کنه عضو گروه تلگ ...

😂😂😂😂😂 شوهر من فک می‌کنه عضویت برای آقایون ممنوعه چون‌یبار از روی کنجکاوی اومده تاپیک ها رو بلد نبوده باید بزنه روش ک باز شه فقط موضوع تاپیک رو میدیده دیگ بیخیالش شده 😂😂😂

شوهرم میدونه یه سایت عضوم هرچی گفت اسمش چیه نگفتم اما هرشب بهم میگه اینو بذار کنار بخواب دیگه خانوم ...

از من میگه چشمات درد میگیره این صغرا کبرا برات سوی چشم‌نمیشن