2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تحصیلات برام مهم نیست ولی خجالتم میشه به کسی بگم شوهرم نیوه فروشه  سر همین دودلم

پس کنسلش کن چون برات مهمه

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2728
تحصیلات برام مهم نیست ولی خجالتم میشه به کسی بگم شوهرم نیوه فروشه  سر همین دودلم

پس حتما ردش کن 

و اینکه رو اعتماد بنفست حتما کار کن 

عضو کانال استاد شجاعی شو ارتباط موفق و عزت نفس رو دنبال کن

مگه رو چرخ دستی میوه میفروشه ؟

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

حالا مثلا یه معلم چ برتری نسبت به میوه فروش داره !!! 

اولا سواد عقل و شعور آدمو زیاد نمیکنه !!

دوما درامد یه میوه فروش به مراتب بیشتر از معلمه !!

و در آخر تنها چیزی ک این وسط مهمه خوبی دختر و پسر و تفاهمه !! همین ‌.....

با عرض احترام لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن ممنون🙏🌹
2740
چه با قاطعیت 😂

معلم خواستگار زیاد داره

خواهر من دانشجو معلم بود پاشنه ی درمونو از جا کندن 

هفته ای دو سه تا

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔

نه با هم سطح و هم کفو خودت ازدواج کن  من خودم همسرم مهندس خودم معاونم اصلا توجه نکن میگن فرقی از نظر سطح اجتماعی ندارید به نظرم فرق هست بیشتر فکر کن.

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
همکار خاله م پزشکه با خدمات بیمارستان ازدواج کرد ، گفت من پولدارم ولی عاشق این مرد شدم  تو ی ب ...

عشق قضیش فرق داره شاید به مشکلات بعدش بیرزه ولی ازدواج سنتی که داره از رو منطق انجام میشه و عشقی درکار نیست تحصیلات و طرز فکر همسطح باشه

خب مگه مجبوری؟

تو معلمی خیلی خواستگار بهتر از این برات میاد چرا حالا اینو میخوای

💞تو ماه دلم بشی و من شاه دل تو؛ دریا بشی عشق بگیرم از تو ساحل تو ! 💞
2706