2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من لحظه ب لحظه عصبیم😂😂

ازدواج واقعا غم انگیزه 😞فکر کن بعد از چند سال میبینی اونی که دوش میگرفت ادکلن میزد میومد دیدنت 😍😙😙از فلسفه جهان غرب میگفت😌 حالا میشینه سر میز شام از کیفیت گوزیدنِش🙊واست تعریف میکنه😐😂😂😂ینی خاک بار ساراتان ✋
2728

من میشم ولی بروزش نمیدم تنهاکسی ک عصبانیتمومیبینه شوهرمه😂

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖

ببین عزیزم این موضوع پیچیده س . تغذیه میتونه دلیلش باشه ژنتیک میتونه باشه محیط هم میتونه باشه . من خودم مثلا چون صفراوی هستم زود عصبی میشم ولی رفتم دکتر طب سنتی بهتر شدم . 

2740

وقتی چیزی میخواست ذهنتو به خودش درگیر کنه یه نفس عمیق بکش و ذهنتو خالی از هرچیزی کن و سعی کن از چیزایی که به اون موضوع منتهی میشن رو توی ذهنت جا ندی و بخند و خودتو سرگرم یه کار خوب کن

کاربری دوستم بود داده به من تا دایره‌ی ارتباطاتم رو گسترش بدم🌍📳 پشت کنکوری‌ام📚درکنار درس خوندن کار هم میکنم تا بتونم به پدر و مادرم و سلامت پوست و موی همنوعانم کمک کنم💝👸زیبایی فقط جلب توجه میکنه..اون چیزی که قلب رو تسخیر میکنه شخصیته😈سخت‌کوش_امیدوار_عشق مطالعه_عاشق یاد گرفتن_کنجکاو_ماجراجو_سرسخت"_.._"یادتون رفت یاد من موند..مرور حرکتاتون شده کار هر روز..

اره یکی از فامیلامون خیلی خیلی صبوره یعنی خبر مرگ عزیزترین کسش رو هم بدن فقط نگاه میکنه و اروم اشک میریزه اگه ساعتها  دعوا با شوهرش داشته باشه هیچی نمیگه و من بهش میگم زن ایوب(صبر ایوب داره)

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
2706