2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من لحظه ب لحظه عصبیم😂😂

ازدواج واقعا غم انگیزه 😞فکر کن بعد از چند سال میبینی اونی که دوش میگرفت ادکلن میزد میومد دیدنت 😍😙😙از فلسفه جهان غرب میگفت😌 حالا میشینه سر میز شام از کیفیت گوزیدنِش🙊واست تعریف میکنه😐😂😂😂ینی خاک بار ساراتان ✋
2731

من میشم ولی بروزش نمیدم تنهاکسی ک عصبانیتمومیبینه شوهرمه😂

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖

ببین عزیزم این موضوع پیچیده س . تغذیه میتونه دلیلش باشه ژنتیک میتونه باشه محیط هم میتونه باشه . من خودم مثلا چون صفراوی هستم زود عصبی میشم ولی رفتم دکتر طب سنتی بهتر شدم . 

2738

وقتی چیزی میخواست ذهنتو به خودش درگیر کنه یه نفس عمیق بکش و ذهنتو خالی از هرچیزی کن و سعی کن از چیزایی که به اون موضوع منتهی میشن رو توی ذهنت جا ندی و بخند و خودتو سرگرم یه کار خوب کن

کاربری دوستم بود داده به من تا دایره‌ی ارتباطاتم رو گسترش بدم🌍📳 پشت کنکوری‌ام📚درکنار درس خوندن کار هم میکنم تا بتونم به پدر و مادرم و سلامت پوست و موی همنوعانم کمک کنم💝👸زیبایی فقط جلب توجه میکنه..اون چیزی که قلب رو تسخیر میکنه شخصیته😈سخت‌کوش_امیدوار_عشق مطالعه_عاشق یاد گرفتن_کنجکاو_ماجراجو_سرسخت"_.._"یادتون رفت یاد من موند..مرور حرکتاتون شده کار هر روز..

اره یکی از فامیلامون خیلی خیلی صبوره یعنی خبر مرگ عزیزترین کسش رو هم بدن فقط نگاه میکنه و اروم اشک میریزه اگه ساعتها  دعوا با شوهرش داشته باشه هیچی نمیگه و من بهش میگم زن ایوب(صبر ایوب داره)

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
2706