2733
2734

انقد دلم گرفته دارم خفه میشم

دوس دارم داد بزنم

اییییی خدا خودت ی کاری کن 😭😭😭

خدا عشق و نور و زیباییست 🖤 ای عشق مرا دریاب 🙏 برای شادی روح داداشِ ۲۵ سالم ک پرکشیده اگ دوس داشتی صلوات بفرست رفیق🖤🥀🖤🥀🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

محل ما وحشتناک فضول حرف در بیارن من با دوستام سر بچگی یه کاری کردیم یه یکی تو محلمون پیام دادیم به ...

بخاطر اینکار میگی خدانیست

جهان را بلندی وپستی تویی،ندانم چه ای هرچه هستی تویی....    (این آدم ویران شده از دور قشنگ است)
2728

مشکل اینجاست که سوالا اعتقادیتونو اینجا میپرسین اگه دچار یه بیماری شین نمیرین دکتر اینم یه جور بیماریه ذهنه از کسی که عالمه باید بپرسین به هرحال منم تو زندگی سختی و مشکل زیاد داشته و دارم ولی به رحمت خدا اعتقاد داره شاید گاهی اونجور نشه که میخوام ولی رحمت خدا هست نمیتونم انکارش کنم

2740
بچه ها میشه لطفا دعام کنید ؟ دعا کنید خدا جوابمو بده❤

با تمام وجود به خدا پناه ببرید. ستارالعیوب هست.

آیه‌ نه سوره یاسین زبان بند هست. بخونید. به نیت اینکه کسی حرفی در مورد شما نگه. تجربه شده.

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
محل ما وحشتناک فضول حرف در بیارن من با دوستام سر بچگی یه کاری کردیم یه یکی تو محلمون پیام دادیم به ...

چیزی که بلنده دیوار حاشاس...بگو اگه بگی من میگم خودت پیام دادی...اصا بگو تاجاییکه یادم میاد خودت پیام دادی...گوشی  از دست من گرفتی خودت پیام دادی...

شما امتحان کردی؟

خودم خیر، اما شخصی رو میشناسم نتیجه گرفته.

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
2706