2737
2739
چیزی که بلنده دیوار حاشاس...بگو اگه بگی من میگم خودت پیام دادی...اصا بگو تاجاییکه یادم میاد خودت پیا ...

والا مگه قتل کردی چقد پرروان مردم یه اتویی ازش بگیر الکی بگو منم دیدم تو با یه پسره تو پارک بودی البته کار خوبی نیس ولی چون بچه پررویه میگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

محل ما وحشتناک فضول حرف در بیارن من با دوستام سر بچگی یه کاری کردیم یه یکی تو محلمون پیام دادیم به ...

خودت بروقصه رو تعریف کن معذرت خواهی کن حالاتنهایا با پیام یاهمراه بزرگترکاروخودت تمامش کن

نترس

2728

خدا وجود داره.شما فک کن تو رحم مادرتی و تغذیه میشی و زنده ای ولی به وجود مادرت شک داری .

دوستانی هم که حاجت میخان بدونن اگه قرار باشه همه حاجتا برآورده بشه اینجا دیگه زمین نیست و بهشته.

دوستانی که میگن اتفاق یا چیز بدی س شون اومده بدونن که خدا سبحان هست و هیچ بدی از خدا نیست و از منفی هاس اعم از انسان و...

اینکه میگن همه کار به اراده خداست رو درست نفهمیدن و به این معنی نیست که خدا بدی ها رو سرشون میاره.

شیعیان ما به اندازه آب خوردنی مارا نمی‌خواهند. اگر بخواهند دعا می‌کنند و فرج ما می رسد. گاهی طبیب هم با بیمار گریه کرده😢💔 انگیزه ای برای ادامه دادن به زندگی نداشتی ،برو یه چیز خوشمزه بخور مثلا کاکائو😌به نسخه های دیگه ای از خودت در آینده فرصت زندگی بده خود خواهم نباش Take care

شیعیان ما به اندازه آب خوردنی مارا نمی‌خواهند. اگر بخواهند دعا می‌کنند و فرج ما می رسد. گاهی طبیب هم با بیمار گریه کرده😢💔 انگیزه ای برای ادامه دادن به زندگی نداشتی ،برو یه چیز خوشمزه بخور مثلا کاکائو😌به نسخه های دیگه ای از خودت در آینده فرصت زندگی بده خود خواهم نباش Take care
2738
خودت بروقصه رو تعریف کن معذرت خواهی کن حالاتنهایا با پیام یاهمراه بزرگترکاروخودت تمامش کن نترس

نه اصاااا شاید طرف ظرفیت اینکارو نداشته باشه... اشتباه کرده نمیخواد حالا بعد چندسال بره بگه... دوستشم تهدید تو خالی کرده بخصوص اگه دو نفر تنهایی اینکارو کرده باشن اون هیچ شاهدی نداره و این خانم میتونه ادعا کنه خودت پیام دادی و...