2737
2734
مادر شوهرم از اول عروسی تیکه بارم کرده هنوزم میکنه جاریم پسر زایید میخواستن چش منو درارن خوب من چیکا ...

بهش محل نده بگو هرچی خدا بده

بگو بیشتر از خدا ک نمیدونی 

اول خدا بعد ب خودم و شوهرم مربوطه  انقد بدم میاد از آدمای فضول 

تو سیاست داسته باش ای الان ک جنسیت بچه معلوم نیس 

بگو من وشوهرم دوسداریم دختر باشه ک اگ ی وقت دختر شد بگو خودمون از خدا خاسته بودیم 

ولی واقعا دختر خوبه عب نداره شما ۶ تا خواهر هستین 

خدایی  نکرده دوسداری پسر باسه اما مریض باشه؟؟ یا مثلا از آینده ک خبر نداریم شاید چن سال بفهمیم چقد خوب شد ک بچه دختر شد کار خدا بی حکمت نیس دختر ام اگ بود بزار رو چشمات قدرشو بدون 

خیلی ها آرزوی بچه دارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش محل نده بگو هرچی خدا بده بگو بیشتر از خدا ک نمیدونی  اول خدا بعد ب خودم و شوهرم مربوطه &n ...

خیییلی فضوله ولی دعا کنید برام نذر کردم پسر بشه اسمشو به حق این ماه عزیز بزارم حسین

2728
از هردوتاشم میخورم ولی بیشتر انگور وخرما میخورم  

الان نخور هیییییچ فایده نداره فقط ممکنه بچه ات آسیب بیینه یا خونریزی بیفتی .

گرمی واسه قبل اقدام هست گلم

روز شمار تولد دخترمه ..   باردار نیستم .      لاحول و لاقوه الا بالله    توانایی هایم و هنرهایم و تمام احساسات شادم با هر حرف و رفتار بد خانواده همسرم میریزه بهم ولی من یک فردی هستم که دنیا رو شکست میدم اما خودم شکست نمی‌خورم  
خیییلی فضوله ولی دعا کنید برام نذر کردم پسر بشه اسمشو به حق این ماه عزیز بزارم حسین

خب اینجوری نذر کن بگو خدایا تو صلاح منو میدونی  ی پسر و سالم وصالح بهم بده 

انشالله ک پسر باشه ب مراد دلت برسی

الان نخور هیییییچ فایده نداره فقط ممکنه بچه ات آسیب بیینه یا خونریزی بیفتی . گرمی واشه قبل اقدام هس ...

هنوز تازه اس دیگه خودمم نمیدونم یه ماه شده یانه یعنی آسیب میزنه اگه گرمی بخورم

آخه جنسیت تو ۳ ماهگی معلوم میشه دیگه ینی این سه ماه رو گرمی بخورم فایده ای نداره؟

2738
به کسی چ به مادرشوهر بی عقلت بکو مگه میخام بدم توبزرگش کنی بعدم عزیزم تعیین حنسیت دست خودادم نیست هر ...

میدونم ولی دعاکنید برام ایشالا هرچی میخاید خدا بهتون بده

هنوز تازه اس دیگه خودمم نمیدونم یه ماه شده یانه یعنی آسیب میزنه اگه گرمی بخورم آخه جنسیت تو ۳ ماهگی ...

نه عزیزدلم فایده ای نداره، جنین تا رشد کنه و اندام هاش مشخص بشه تا سه ماهگی زمان لازمه برای همین اون موقع جنسیت مشخص میشه، ولی جنسیت همون شب رابطه شکل گرفته و فقط ما تا سه ماهگی صبر میکنیم که بر اساس اندامش بگن دختر هست یا پسر،

تسبیحت کو📿یه صلوات مهمونم کن بیکار نمون   👈حاجتی کوچک از خدای بزرگ دارم..برا حاجت روا شدنم صلوات میفرستید☺🌹صلوات فرستادید بگید منم براتون بفرستم.🍀
هنوز تازه اس دیگه خودمم نمیدونم یه ماه شده یانه یعنی آسیب میزنه اگه گرمی بخورم آخه جنسیت تو ۳ ماهگی ...

وااا توی سه ماهگی مشخص میشه ..  نه ایجاد !!!

گلم شما سن ات کمه کاش میذاشتی اقدام رو برای سال های بعد 

روز شمار تولد دخترمه ..   باردار نیستم .      لاحول و لاقوه الا بالله    توانایی هایم و هنرهایم و تمام احساسات شادم با هر حرف و رفتار بد خانواده همسرم میریزه بهم ولی من یک فردی هستم که دنیا رو شکست میدم اما خودم شکست نمی‌خورم