2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اوایل بارداری هیچ کاری از دست شما برنمیاد دیگه... 

یه راهکارایی هست واسه قبلشه... 

البته هرچه خدا خواست همان می شود... 

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400

اوایل بارداری فایده نداره اماقبلش گرمیجات بخورین سعی کن روزتخمکگذاری اقدام کنی واینکه قبل اقدام شوهرت دستشوبذاره روشکمت4بارسوره قدربخونه تا4ماه انشالله نتیجه بگیرید

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
2738
واسه رژیم که دیرشد الان ۲۰ روزمه    

مگه میشه روز 20 متوجه بشیم بارداریم؟؟!!! 

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
اوایل بارداری هیچ کاری از دست شما برنمیاد دیگه...  یه راهکارایی هست واسه قبلشه...  البته ...

من نفهمیدم یهویی باردارشدم هزارتا برنامه ریزی کرده بودم کع آخرای آبان بارداربشم آخه چرااااااا

کاسنی خودت شوهرت بخورید... ی ربع  قبل رابطه واژنتو با کمی محلول اب و جوش شیرین بشور اگ یخورده ...

میگه الان 20 روزمه... 

من نفهمیدم یهویی باردارشدم هزارتا برنامه ریزی کرده بودم کع آخرای آبان بارداربشم آخه چرااااااا

خب خدا رو شکر کن که منتظرت نذاشته 

2706