2733
2739
عنوان

خانومای متاهل بیاید شوهرای شماام اینجورن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1143 بازدید | 133 پست
شوهر من خیلی رو لباس پوشیدنم حساسه.. پدرمو در آورده..خخخخ.. من هیکلی ام همش میترسه جلب توجه کنم..

منم هیکلم درشته خودم حواسم هست تنگ نپوشم اما اگه یوقت یذره تنگم شه هیچی نمیگه

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶
خوشبحالتون ولی شوهر من خیلیییی روی گردن حساسه مجبورم نمیکنه بپوشونم ولی ناراحت میشه 

اخه گردن که الان توفیلما ایرانیم کلا گردنشون پیداست 

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا برو زنگی تو کن. خدا شوهرتم برات نگه داره کم پیدا میشه ازینا

از خون جوانان وطن لاله دمیده  از ماتم سرو قدشان سرو خمیدهخفه خون گرفتیم چون خوب تفهیمیم  به نام خداوند رنگین کیان   
منم هیکلم درشته خودم حواسم هست تنگ نپوشم اما اگه یوقت یذره تنگم شه هیچی نمیگه

من فقط تو خونه آزاد و راحتم.خخخخ.

واسه بیرون حتما باید اون تأیید کنه که بخرم یا نه؟

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
2728
آره نمیدونم چه حکمتیه  ولی مرد جماعت هم جنس خودشو بهتر میشناسه  به نظرم تا یه حدی باید گ ...

اره اخه یوقت دیدی سینه پیدا میشه حواسمون نیست شوهرامون میدونن مردا نگاشون کجاها میره . من که شال میندازم

اخه گردن که الان توفیلما ایرانیم کلا گردنشون پیداست 

آره ولی حساسه دیگه نه اینکه بخواد دعوا راه بندازه همیشه میگه نمیخوام محدودت کنم ولی خوشم نمیاد گردنت معلوم بشه منم چون ناراحت نشه رعایت میکنم

من شوهرم از روسری اینا که متنفر خودمم تو مجردیم جلوی غریبه خودی هم سرم نمیکردم الانم همونم و شلوارام ...

حالا یه یه چی بگم شاخ دربیارید منم شوهرم دوست داره تیپ بزنم همیشه لاک میزنم بعد خونه پدرم میرم اونجا بهم اونا گیر میدن که اینا چیه رو دستت میزنی چرا شوهرت جلوت نمیگیره فکرش بکن فقط

بابا برو زنگی تو کن. خدا شوهرتم برات نگه داره کم پیدا میشه ازینا

ممنون عزیزم . بعد پدرم گیر میده 😂

2740
من فقط تو خونه آزاد و راحتم.خخخخ. واسه بیرون حتما باید اون تأیید کنه که بخرم یا نه؟

نه بابا من شوهرم میگه هرچی میخوای بخر خودت امامن میگم باید بیای نظر بدی بعد نگی اه زشته فلانه .اگه شوهرم همرام نبود من این شلوار نمیخریدم 

آره ولی حساسه دیگه نه اینکه بخواد دعوا راه بندازه همیشه میگه نمیخوام محدودت کنم ولی خوشم نمیاد گردنت ...

بهتره به حرفشون احترام بزاریم دیگه

به یه زن دبگه رابطه داشته خاک تو سرم کنن😭😭😭

وای ازکجا فهمیدی؟؟؟؟؟

نه بابا من شوهرم میگه هرچی میخوای بخر خودت امامن میگم باید بیای نظر بدی بعد نگی اه زشته فلانه .اگه ش ...

نه من همچین ریسکی نمیکنم که خودم چیزی بخرم چون بعدش کلی ایراد ممکنه بگیره..

خودمم خرید رفتنو دوس دارم باهم باشیم...

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
نه من همچین ریسکی نمیکنم که خودم چیزی بخرم چون بعدش کلی ایراد ممکنه بگیره.. خودمم خرید رفتنو دوس دا ...

اما شوهرمن مقاومت میکنه نمیاد 

2706