2733
2739
عنوان

خانومای متاهل بیاید شوهرای شماام اینجورن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1143 بازدید | 133 پست
واقعااا...🤩

اره واسه شوهرم تعریف میکنم قاطی میکنه میگه من شوهرتم من نظر میدم نه اونا 

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶
اما شوهرمن مقاومت میکنه نمیاد 

خخخخ.

من همسرم عاشق خرید رفتنه...خیلی هم موقع خرید خوش میگذره باهاش.خخخ..

خیلی از مردها خریدو دوس ندارن عزیزم..

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ازتوگوشیش پیاماشو دیدم😭😭

در چه حد بود پیاما ؟؟؟فقط پیام یا رفته دیدتش؟

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶
2731
خخخخ. من همسرم عاشق خرید رفتنه...خیلی هم موقع خرید خوش میگذره باهاش.خخخ.. خیلی از مردها خریدو دوس ...

من شوهرم میگه حوصلش ندارم اماخوب میاد اخرش یوقتا غرمیزنه. تنهایی که نمیشه رفت خرید

آره اخه اقایون میدونن همجنساشون نگاهشون به چی بیشتره

اره دقیقا من که شوهرم هر چی گیرنمیده پدرم گیر میده حتی بااینکه شوهرکردم 

2740
من شوهرم میگه حوصلش ندارم اماخوب میاد اخرش یوقتا غرمیزنه. تنهایی که نمیشه رفت خرید

ااتفاقا تنهایی هم خوبه..من یه بار شوهرم خارج از ایران بود خودم تنهایی رفتم خرید خیلی خوش گذشت..خخخخ

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
برا من سخت گیره 💔حق انتخاب ندارم 

اخی عزیزم ازاول باهاش حرف نزده بودی راجب این موضوع؟؟

اره واسه شوهرم تعریف میکنم قاطی میکنه میگه من شوهرتم من نظر میدم نه اونا 

خوب خانوادتون سخت گیرن حالا من ی چی بگم شاید باور نکنید من بابام هنوزم که متاهلم برامون لوازم ارایش از لاک رژ و ریمل کرم دست خلاصه محصولات زیبایی میخره پریشب ی رژ قرمز جبغ هفته پیش هم ی ریمل خریده بود اها دیشبم اومده بود خونمون میف کمری طوسی خریده بود انقدر خوش سلیقه که ادم باورش ننیشه ی مرد شصت چندساله اینطوری باشه🤩😆 ...از زمان مجردیمونم همین بود میخرید مثلا پونزده سالمون بود میگفت نکهدار بزرک شدی بزن🤩🤩🤩😄😄😂😂

ااتفاقا تنهایی هم خوبه..من یه بار شوهرم خارج از ایران بود خودم تنهایی رفتم خرید خیلی خوش گذشت..خخخخ

من تنهایی نمیتونم تصمیم بگیرم 

2706