2737
2739
عنوان

خانومای متاهل بیاید شوهرای شماام اینجورن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1143 بازدید | 133 پست
روی اینکه گردنم زیاد معلوم نباشه خیلی حساسه و اینکه شلوارهم میپوشم 90 ولی کوتاه تر از این نمیزاره😁

من شوخرم روگردنم حساس نیست بعضی مانتوهام یقشون گشاده میگه میشینی سینهات پیدا نشه منم شال میپوشم همیشه که بپوشونه

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶

شوهرمنم حساس نیس اصلا

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر منم گیر نمیده  بنظرم اینجوری خیلی بهتر از مردای حساس هست

من خودم به خودم گیرمیدم شاید واسه همین خیالش راحته

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶
ولی خوبها مگه نه؟

آره خوب چون من خودم خیلی حساسم رو پوششم .کوتاه یا تنگ بدم میاد اونم دیگه بهم اعتماد داره بعضی چیزا م خودش حواسش هست اما گیر نمیده روبعضی آدما که میشناسه حساس

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم
2728
به شال وروسری اما گیر میده😄

من موهام حوتاه پسرونس شاید واسه همین حساس نیست خخخ

شوهر من خیلی رو لباس پوشیدنم حساسه..

پدرمو در آورده..خخخخ..

من هیکلی ام همش میترسه جلب توجه کنم..

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
من شوخرم روگردنم حساس نیست بعضی مانتوهام یقشون گشاده میگه میشینی سینهات پیدا نشه منم شال میپوشم همیش ...

خوشبحالتون ولی شوهر من خیلیییی روی گردن حساسه مجبورم نمیکنه بپوشونم ولی ناراحت میشه 

شوهر منم کاری نداره البته من خودم به خیلی رعایت میکنم  فقط شورم از لباس یقه باز بدش میاد میگه ...

دقیقا شوهرمنم رو یقه حساسه همیشه فقط 

2740
یکم حساسه رو ارایش حساس نیس اصن ولی رو لباس حساسه  بیرون ک چادریم ولی جلو فامیلاش دوس نداره ل ...

شوهرمنم میگه جلو فامیلام مراقب باش مانتوت بالا نره 

شوهر شما متعادل هست  اون مردایی که خودشون رو صاحب نظر مسائل شخصی همسرشون میدونن انگار که اسیر ...

والا گیر دادن الکی به لباس غیرت نیست میخوان بگم حرف حرف ماست اینجورمردا 

دقیقا شوهرمنم رو یقه حساسه همیشه فقط 

آره نمیدونم چه حکمتیه 

ولی مرد جماعت هم جنس خودشو بهتر میشناسه 

به نظرم تا یه حدی باید گوش داد به حرفشون البته نباید زیادم رو بدی که سوارت شن دیگه درمورد ای خوردنت هم نظر بدن 

گاهی در زندگی با آدم هایی رو به رو می‌شویم که از خود میپرسیم اینها تا به حال کجا بوده اند؟؟؟ 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 چرا همانجا نمانده اند؟ 😶😶😶😶😶

من شوهرم از روسری اینا که متنفر خودمم تو مجردیم جلوی غریبه خودی هم سرم نمیکردم الانم همونم و شلوارامم قد نود همسرم دوس داره اسپرت به روز باشم تو عروسیا هم پیرهنام تا رو زانوم بدون جوراب چیزی نمیگه فقط بدش میاد هواسم نباشه ی لباس بپوشم که چاک سینم بیرون باشه منفجر میشه از عصبانیت ولی استین حلقه اینا چیزی نمیکه کلا خانواده خودش اونطورن و خانواده خودمم کم بیش همین هستن خداروشمر مشکلی نداریم بابت حجاب اینا

آره خوب چون من خودم خیلی حساسم رو پوششم .کوتاه یا تنگ بدم میاد اونم دیگه بهم اعتماد داره بعضی چیزا م ...

افرین شوهرمنم روبعضیا حساسه بالاخره مردن جنس هم میشناسن

2706