2733
2739
عنوان

نمیدونم چجوری بگم 😔

1274 بازدید | 62 پست

خیلی شرمنده هستم نمیدونم چجوری بگم اینجا کسی هست بتونه کمکم کنه تا به حال از هیچکس هیچ چیز نخواستم اما الان حس میکنم به آخر خط رسیدم 

من هیچکس هیچکس رو ندارم و کمتر از ۳هفته دیگه زایمانمه چند ماهی بود به خاطر افسردگی شدید بعد از مرگ همسرم خونه نشین بودم یه ماهه که مجبورشدم با مشکلاتم سرسخت باشم الانم که نزدیک زایمانمه بشدت سنگین شدم و نمیتونم کار کنم تا یه چیزی بیاد دستم برای زایمان تا الانم نتونستم یه تیکه لباس یا ساک بخرم اماده کنم 😔

بخدا بزور از یارانه و معیشتی تونستم کمی لوازم تحریر ساده برای پسرم بگیرم 

نمیدونم چرا خدا اینجوری داره امتحانم میکنه ولی خیلی سخته هم بی کس باشی هم بیکار 

اگر کسی هست دستش به خیر باشه فقط برای زایمان کمکم کنه ممنونش میشم اگر روزی رفتم سر کار جبران میکنم و برمیگردونم 

خدایا راضی ام به رضای تو میشه برای شادی روح همسرم صلوات بفرستین😔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برو کمیته امداد عزیزم کمکت میکنن حتما

عضو🟣گروه 😈بنفش‌سرگروه‌عزیزم 💜💜فنچA74 💜💜 تاپیک مانکن‌های زیبا🕊️🕊️🟪وزن اولیع ۷۸۲۰۰😟😟وزن فعلی۶۸آخشش🥴😍🧐🟣💃🏼💃🏼💃🏼🥰پیش به سوی۶۷ 🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️هدفم ۵۵🏃🏼‍♀️ 😍وزن هدفم اخر زمستانه🌧️❄️☃️☃️✌️😎 🥳 ❄️😍🏃🏼‍♀️😌لازمه تبدیل شم به آدمی که یادمیگیره قوی باشه و تیکه های شکسته شو محکم کنار هم بزاره و از اول شروع کنه..👩🏼‍🦯😎💪یه آدم كه هدف داره ، رو پا خودش ايستاده و قوی جلو ميره..آره اين آدمو دوست دارم❤️
2738
برو کمیته امدادی جایی  سخته

توی کمیته هستیم برای زایمان کمکم نکردن ولی به خودم و پسرم چندماهیه حقوق میدن با یارانه و معیشتی و حقوق کمیته ماهی یه میلیون هم نمیشه که خورد و خوراک و اونروز فقط سونو آخر ۱۲۰هزار تومن دادم چیزی برام نموند 

خیلی برام عذاب آوره تابحال توی چنین موقعیتی نبودم 

کاش همسرم بود 

از سر خم کردن متنفرم خدایا چرااااا😭

عزیزم شما گوشی داری از طریق گوشی می تونی کسب کنی

مثلا میری کسایی که اجناس نتی می فروشن

میری بازاریابی می کنی و مشتری پیدا می کنی

اولش سخته اما بعد 6 ماه راه می افتی و یاد می گیری

عزیزم برو مراکز خیریه  آدم خیر زیاد هست که کمک کنن

میتونین معرفی کنین جایی نمیشناسم اتفاقا حتی به کمیته امداد گفتم خیریه ای جایی میشناسید گفتن نه خیریه کجا بود دیگه