2733
2739
منم با شوهرم وقتی که شبا میخاییم بخابیم راحت یه ساعت تو بغل هم باهم حرف میزنیم و درد و دل میکنیم بعد ...

وای آره 😁 من اعصابم از یه چیزی خورد باشه خوابم نمیبره قشنگ اونم ذله میکنم از بس این پهلو اون پهلو میشم آخر پا میشه چایی میاره میگه بیا ببینم چته🤭

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
اول مامانم بعد شوهرم  خدایی هردوشون هم درکم میکنن هم از درد و دلام سو استفاده نمیکنن

چقد خوبه 

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چحوری بهش میگین؟! من بهش بگم مشکلاتمو خودش دوباره اونارو واسم دبه میکنه....  همیشه در تلاشم م ...

منم

☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃من ی روزی اینقد قوی میشم ک این استرس رو بتونم شکست بدم اینقد قوی میشم ک بتونم تو روی اونایی ک میخوان بشکننم وایستم من دختر بابامم همون مردی ک کسی جرعت نداره بهش بگه تو🙂 بابام الگوم زندگیم‌جوری خوب میشه همه دست به دهن بشن وسواس فکریم داره روز به روز بهتر میشه خدا آبرومو حفظ کرد،مامان شدم،خلاصه همه چی بر وفق مرادم پیش میره خدایا شکرت😍💖
چحوری بهش میگین؟! من بهش بگم مشکلاتمو خودش دوباره اونارو واسم دبه میکنه....  همیشه در تلاشم م ...

آخه جدا از زن و شوهر بودنمون رفیق فاب هم هستیم همیشه سنگ صبورم بوده و هیچوقت نشده که به روم بیاره

2728

من با دوستم درد و‌دل میکنم

چون میدونم ب بهترین شکل‌راهنماییم میکنن

با شوهرم‌نشده تا حالا

حس میکنم باهاش درد و‌دل کنم خودمو ضعیف نشون میدم

اونم فقط در مورد مریضیش و مشکلات مالی باهام صخبت میکنه

من تا حالا اینکارو نکردم اینجوری سبک میشین؟  چون بعصی دردا رو نمیشه به شوهر حتی گفت...بعصی درد ...

ببخشید چیا باعث خراب شدن همسر میشه؟ میخوام درش بگیرم انجام ندم

☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃من ی روزی اینقد قوی میشم ک این استرس رو بتونم شکست بدم اینقد قوی میشم ک بتونم تو روی اونایی ک میخوان بشکننم وایستم من دختر بابامم همون مردی ک کسی جرعت نداره بهش بگه تو🙂 بابام الگوم زندگیم‌جوری خوب میشه همه دست به دهن بشن وسواس فکریم داره روز به روز بهتر میشه خدا آبرومو حفظ کرد،مامان شدم،خلاصه همه چی بر وفق مرادم پیش میره خدایا شکرت😍💖
2740
با بهترین دوستم درد دل میکنم و اینکه درد دل با همسر بدترین کار فردا همون همسر میزنه تو روت حرفاتو

درست میگی به اینم فکر کردم ولی خب بستگی به اون ادم هم داره

خودشم کلی باهام حرف میزنه کلا با هیچکی درد و دل نمیکنه 

پیش من اروم میشه.ادم فهمیده ایه.حس میکنم حرفم بزنم به مشکلی بر نخورم 

من فقط از خورد شدن میترسم 

نمیدونم کار درستیه یا نه حرف زدن باهاش 

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم
من و شوهرم از هفت صبح سرکاریم من تا پنج بعدازظهر اون ۸شب دیگه همو میبینیم فک مون یه بند کار میکنه تا ...

الهی 

خدا حفظتون کنه برای هم 

چقد خوبه 

آره واقعا خوشحالم بابت داشتنشون به نظرم هیشکی مث مادر حرفتو نمی‌فهمه حتی حرفای نگفته رو هم می‌فهمن مامانا 

گاهی در زندگی با آدم هایی رو به رو می‌شویم که از خود میپرسیم اینها تا به حال کجا بوده اند؟؟؟ 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 چرا همانجا نمانده اند؟ 😶😶😶😶😶
رو کاغذ بنویس بی تاثیر نیس

ی مقدار شلم تو این کارا 

امتحان میکنم این بار 

ن شوهرم به دردم گوش میده بدترتوبیخ میکنه میگه تو چرا باید ناراحت باشی انگار سنگم دل ندارم یا انقدرتو رفاه غرق شدم دردی نباید داشته باشم ازش متتفرم

خانواده هم کاش نبودن اونا منو بدبخت کردن کاری کردن فراری بشم انقدر که عذابم دادن

حتی خدا هم به دردم گوش نمیده تا میام میگم یکم بخیال بشم یه مشکلی میندازه وسط

از دیروز دارم ازناراحتی میمرم