2137
2106

چند وقته حالم خوب نیس 

دیشب یهو میخواستم خودمو شل کنم حرف بزنم فقط 

از حرف نزدن خسته م 😞

شده صحبت کنین و پشیمون بشین؟

انقد راحت باحرفامون دل نشکونیم..مراقب دل همدیگه باشیم💜

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

2166

به هیچ وجه با همسرم یه بارم درددل نکردم و اینکار اشتباه محضه از نظر من دردل کردن با همسر 

درددلامو با خواهرام میکنم

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتی مادرم صلوات بفرستین لایک کنین منم واسه شما میخونم ممنونم 
2050

من و شوهرم از هفت صبح سرکاریم من تا پنج بعدازظهر اون ۸شب دیگه همو میبینیم فک مون یه بند کار میکنه تا بریم بخوابیم دوباره برای نماز بیدار میشیم یه بند با هم حرف میرنیم تا ۷صبح 😐🥲❤️

من خنده زنم بر دل دل خنده زند بر من /اینجاست که میخندد دیوانه به دیوانه / من خنده زنم بر غم /  غم خنده کند بر من / اینجاست که میخندد بیگانه به دیوانه / من خنده کنم بر عقل / او خنده کند بر من / اینجاست که میخندد ویرانه به دیوانه / من خنده کنم بر تو / تو خنده کنی بر من / اینجاست که میخندیم هردو چو دو دیوانه / من خنده کنم بر او / او خنده کند بر من / دیگر به چه میخندیم دل رفت از این خانه 💔💔💔
ی ونلافاکسین میخورم با خودم درد و دل میکنم  بعدم چِت میکنم میخوابم:/

قرص اعصابه؟

منم با خودم حرف میزنم گاهی ولی حس میکنم خالی نمیشم 

ی بار با دوستم نشستم پرت و پلا گفتیم 

از حسم حرف زدم نه مشکلم 

قرص اعصابه؟ منم با خودم حرف میزنم گاهی ولی حس میکنم خالی نمیشم  ی بار با دوستم نشستم پرت و پل ...

رو کاغذ بنویس بی تاثیر نیس

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتی مادرم صلوات بفرستین لایک کنین منم واسه شما میخونم ممنونم 
2183

با بهترین دوستم درد دل میکنم و اینکه درد دل با همسر بدترین کار فردا همون همسر میزنه تو روت حرفاتو

☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃

اول مامانم بعد شوهرم 

خدایی هردوشون هم درکم میکنن هم از درد و دلام سو استفاده نمیکنن 

گاهی در زندگی با آدم هایی رو به رو می‌شویم که از خود میپرسیم اینها تا به حال کجا بوده اند؟؟؟ 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 چرا همانجا نمانده اند؟ 😶😶😶😶😶
من کلا با شوهرم درد و دل میکنم ، همه حرفامو بهش میگم اونم کامل گوش میده

من مشکلم بابامه 

کلا ادم با محبتی نیس 

از بچگی همیشه فاصله داشته م ازش 

حرفاش کاراش همه چی اذیتم میکنه 

میدونی من‌اینو مایه خجالت خودم میدونم واسه همین نمیتونم حرق بزنم با کسی 

انگار اونو که خورد کنم خودمم باهاش خورد میشم 

😔همیشه لال بودم 

باهمسرم درددل میکنم اگه نتونستم میرم تو یه کاسه اب میریزم باهاش درد دل میکنم بعدش ابو خالی میکنم چون ادم حرف دلشو نباید به هرکی بزنه

تورادارم چه غم دارم زدنیا همسرم❤مامان زهرا ومحمد

من فقط با شوهرم درددل میکنم کسی مطمینتر از اون سراغ ندارم

البته مادرمم هست ولی گناه داره نمیخوام غصه بخوره پیشه اون همش از دلخوشیام میگم 

بله خیلی شده درد دل کنم باشوهرم و پشیمون بشم ولی بازم پیشش میگم...شوهرم تنها کسیه که دردله منا جایی باز نمیکنه...خب بالاخره محرمه همدیگه اییم من خودمم راز نگهدارم مخصوصا درددله شوهرما

2191