2726
همه چیو بهم میگیم  اختلاف داشتیم ولی هیچ وقت از دردل کردن باهاش پشیمون نشدم

چقد خوب

امیدوارم هیچ وقتم نشی 

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ناراحت شدم عزیزم  با کی صحبت میکنی؟مثل من تو خودت میریزی؟

گاهی خواهرم. گاهی مشاوره تلفنی(1480) یکی دوبار برای خانومای غریبه تو پارک و اتوبوس عقده گشایی کردم😂😂😂بعضی وقتا نمیتونم خودمو کنترل کنم واسه مامانم میگم ک اونم کف دست خواهرا و پدرم میذاره😂😂

یکی دوبار ب دوستام گفتم ک پشیمون شدم... خیلی وقتام حرف نمیزنم

2728
ن شوهرم به دردم گوش میده بدترتوبیخ میکنه میگه تو چرا باید ناراحت باشی انگار سنگم دل ندارم یا انقدرتو ...

💔💔💔

ادم منطقی هست حتما 

برای درد و دل یه ادم با احساس لازمه کسی که تا یکم حرف زدی حالتو بفهمه حستو بفهمه 

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم
من وقتی خیلی دلم میگیره یا کسی نیس باهاش حرف بزنم سبک شم یا رو کاغذ می نویسم یا اینکه عصبانیتم رو کا ...

نه خنده دار نیس 

خیلیا پیشنهاد میکنن 

فقط مطمئن نیستم رو من جواب بده

گاهی خواهرم. گاهی مشاوره تلفنی(1480) یکی دوبار برای خانومای غریبه تو پارک و اتوبوس عقده گشایی کردم😂 ...

مشاور تلفنی فقط گوش میده 

خخخ اخی ادمای توی اتوبوس 

ی جفت گوش شنوا چیه اخه 

چرا  باید یجور باشه که ادم از حرف زدن بترسه 

😂😂😂من کلا شبا نمیذارم یخابه  ، میگم اول باید یه ساعت باهات حرف بزنم تو بغلت بعد بخابی ، البت ...

ما هم بعضی شب ها تا نزدیک های صبح حرف می زدیم 

اما حالا دیگه نمیشه 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
وقیقا منم از این احساس ضعف میترسم  یجوریه براشم  انگار که خودمو پیشش خورد کنم  مشک ...

میدونی چیه

من نمیخام خودمو نگران و ناراحت نشون بدم ب شوهرم

با اینکه خییییلی وقتا از خیلی قضایا ترس و نگرانی دارم

ولی سعی میکنم ب روی خودم نیارم ک هیچ شوهرمم دلداری میدم

میدونی چیه من نمیخام خودمو نگران و ناراحت نشون بدم ب شوهرم با اینکه خییییلی وقتا از خیلی قضایا ...

تو ی زن قوی هستی❤

چرا نمیشه؟

چون بچه داریم. باید زود بخوابیم.

کلا خیلی کمتر حرف می‌زنیم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم