2733
2734
اره میگه باخودش چرا شوهرمن اینکارا رو نکرده😭اخه من چکاردارم ب جنین اگ پرنده داره بیاربگه 

والا برا خودت میگه عزیزم، زیاد داری شلوغش میکنی، خدا رحمت کنه پرندتو، دیگه فراموشش کن، این دنیا ارزش نداره

گریه نکن ارزش نداره تو هم خدا داری خدا با توعه

از خدا قلباااااا میخام ب این خانم ی بچه خوشگل وزرنگ بده ب زودی!! سالم و دوست داشتنی باشه 

و به منم بازم ازاین فرشته های بالداربده سر راهم بذاره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قربونت اگه حیوون دوست باشی هیچ وقت حیوون نمیاری نگه داری  نگه داشتن حیوون جایی که جاش نیست اسم ...

دیگه هیچی سر جاش نیست چی بگم بخدا قضاوت. نباشه ولی این دنیا خیلیرخیلی تلختر سختر ازون چیزی بود که بهمون گفتن بهش دل نبندین 

دلم میخواد خونه م زوتر ساخته بشه وسیله های بنجلم بچینم توش خودمم وسط قالی دراز به دراز بیوفتم هر کس زنگ زد گفت کجای بگم خونه خودم 😭😭😭ای خدا یعنی میشه 😔😔پسرم سر تو حافظه حوصله توان زانو کمر دندون مو همه چیزم نابود شد اگه زنت نذاره بیایی ببریتم دکتر خودم جررررررش میدم 😑😑😑

وقتی میگم بحث‌نکنید یعنی اینکه اون کاربر اول اومده گفته برا بچه از دست داده همچین کاری نکرده خب منطقیه این حرف ولی وقتی میشینید یکه به دو میکنید و یه حرف و الکی کش میدید تهش میشه همچین حرفایی و حال خرابتونو خراب تر میکنید 

2742
اینقد عقده ای بود اومد منو واگذهر کرد بخدا اخه من تاپیکم مال حیوانات بود ن جنین!

خوبه که آدم به خدا واگذار شه خدا انقد مهربونه 

اونم درک نداشته خدا هدایش کنه

منم پرندمو چند سال پیش از دست دادم هنوز یادم میاد گریم میگیره 

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
قربونت اگه حیوون دوست باشی هیچ وقت حیوون نمیاری نگه داری  نگه داشتن حیوون جایی که جاش نیست اسم ...

خب کمکش کردم ولی واگذارنمیکنم این خانم بخدا

ان شا... خدابهش بچه سالم بده

ن بابا میگه پرنده چیییه ک بخاطرش خونه عوض کنی و... میگه من واسه جنین ک مرده هیچ کارنکردم

عزیزم نظر اکثر آدما همینه، همیشه برا جون آدما بیشتر از حیوونا ارزش قایلن و این ربطی به خوب و بد بودن نداره، تاپیکت رو خوندم، اون بنده خدا هم نگفت چیه مسخره نکرد گفت شانس داشتی شوهرت برا پرنده خونه عوض کرد ولی شوهر من که بچه شش ماهه تو شکمم مرد این کار رو نکرد، اصلا اصلا اصلا نفرینش خوب نبود ولی شما هم نباید ادامه میدادی که بقیه بیان براش متاسف باشن، دیدی که اون هم گفت دلم شکست، همون طور که شما مردن جنین اون رو درک نمی کنی اون هم مردن پرنده رو درک نمیکنه، با نفرین اون هم قرار نیست اتفاقی بیفته 

2740

من بچه بودم عاشق این جوجه رنگیابودم هروقت می‌گرفتم سرهرکدومشون یه بلایی میومدطفلکیا مثلاً یه بار داشتیم می‌رفتیم مشهددادیم مستاجرمون برگشتیم باچه ذوقی که آخ جون آلن جوجه هامونومیبینیم آخه خیلی دل تنگم شده بودم مامانم به مستاجرمون گفت جوجه هاروبده مرسی مستاجرمون گفت همشون مردن،☹️یه بارم یکیشون زیرپام له شد طفلکی حواسم نبود،😔بعداون دیگه هیچ جوجه ای نگرفتم 

خب کمکش کردم ولی واگذارنمیکنم این خانم بخدا ان شا... خدابهش بچه سالم بده

ببین اینجا همه مدل ادم هست باهاشون وارد بحث میشی یه عدشون چون دیگه وسط کار کشش بحثو ندارن سریع میرن تو فاز نفرین میدونم حس بدی داره حرفی که زده ولی عزیزم نفرین جای  حق میشینه اگه به این بود که هر کی از راه رسید نفرین میکرد که الان ادم رو زمین وجود نداشت همه از نفرین هم دیگه یه چیزیشون شده بود 

بعدم نفرین دو سر داره چطور مردم راحت نفرین میکنن !!!نمیترسن به خودشونم یه وقت برگرده!!

2706