2733
2734
عنوان

الان انقدر حرص دارم که میخام تا چند ساعت جیغ بزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 318 بازدید | 23 پست
😑😑😑 دیگه حالا چرا لعنت میکنی مادر اون بچه حضور داشت درسته ولی شما هم بودی قاعدتا دیگه  برو ...

اخه نمیدونی بچه ام چه زبونی داشت چقدر بی ادب بود فقط باید برن خداشونو شکر کنن برای اولین بار از جایه دور اومده بودن وگرنه یجوری دوتاشونو میشستم پهن میکردم تا دوسال خشک نشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم توشرایطیم که اعصابم بهم ریخته بود و تواین اوضاع تلویزیونمون هم خراب شد و یه مسائل مسخره دیگه هم ...

ن هرگز خسارت نمیگیرم فقط اعصابم خودش خورد بود این مسئله ام پیش اومد جوشی شدم منم باید سعی کنم اروم باشم جدیدا اعصاب ندارم درحدی سره یه چیزای کوچیک حرص میخورم قلبم تیر میکشه 

2728
برام قابل درک نیست . خوبه حالا نتونی کاری کنی و فقط حرص بخوری همون موقع ی کلام حرف میزدی

من رک ام میگم همه چیرو فقط اینا برا اولین بار اومده بودن سعی کردم جلو خودمو بگیرم 

2738
خودت باید از اتاق مینداختیش بیرون 

انقدر پرو بود انگار با دیوار حرف میزدم هی باهام بحث میکرد مادرشم خم به ابروش نمیاورد منم نمیتونستم که دستشو بگیرم با زور بندارزمش تو هال