2410
2553

امروز مهمون داشتیم بچه داشتن ۸ ساله تپل مپل رفته رو تختم بالا پایین کرده ریده تو فنرش الان متوجه شدم تشک ام ارزون نیست که بخام خیلی ارزون بگیرم ۲ تومن اخ چقدر دلم میخاد برم ازشون پول این گندی که زدن و بگیرم خیلی اعصابم خوردهههههه تو که اندازه خری وزنتم سه برابر منه بتمرگ سر جات کاش الان جلوم بود یه دل سیر میزدمش 😫😫😫😫 چی کنم حرصم بره خیلی این چند وقت درکل اعصابم بهم ریختس و به زمین و اسمون گیر میدم الانم بهونه دستم اومده دارم سکته میکنم واقعا چجوری آروم کنم خودمو

اتفاقا الان ني ني سايت تبليغ تشكه 😄

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

مامانش کجا بوده که بچه تک‌و تنها اونم تو اتاق خوابتون بوده مشغول بازی ؟ما این رفتارو نرمال نمیدونیم و ندیدیم یکی پاشه بره تو اتاق خواب ادم  بپر بازی کنه 

درو میبستی یا تذکر میدادی میاوردیش بیرون نه به خاطر یه تشک نه نفس کارش قشنگ نیست 

حالا الان یه عده میگن وا بچه هست مگه چیه نه جانم هر چیزی رو پای بچگی نزارید بجه تربیت لازم داره که بزرگ شد از دستتون در نره سرکش بشه حد و حدودو باید بفهمه 

مامانش کجا بوده که بچه تک‌و تنها اونم تو اتاق خوابتون بوده مشغول بازی ؟ما این رفتارو نرمال نمیدونیم ...

فقط بلدن بزان خیلی حرصیم الان خدا لعنتش کنه رید تو تختم عوضیییی

2714

😑😑😑

دیگه حالا چرا لعنت میکنی مادر اون بچه حضور داشت درسته ولی شما هم بودی قاعدتا دیگه 

بروناراحتیات رو بنویس رو کاغذ و بعد کاغذ و پاره کن و بنداز آروم میشی

حالا بچه رو به خاطر یه تخت و نهایت یه دوتومن پول لعن نکن درسته بیشعور بوده ولی بالاخره عزیز خانوادشه دلتم سیاه نکن با نفرین کردن 

بشه تجربه که وقتی بچه دار میاد خونت مراقب باشی در اتاقتو قفل کن 

منم توشرایطیم که اعصابم بهم ریخته بود و تواین اوضاع تلویزیونمون هم خراب شد و یه مسائل مسخره دیگه هم پیش اومد که حرص درآره. امروز صبح باتوکل به خود خدا بیدارشدم که همه ی مسائل رو حل کنه میخوام آرامش داشته باشم ازین حرص خوردنا دربیام تاخودخدا کاراموحل کنه. شماهم چیزیه که پیش اومده. نمیتونی بری ازشون خسارت بگیری. روت میشه؟؟؟ پس حالاکه یه ضررکردی بخاطر تشک، دیگه بااعصاب خوردی به سلامتی خودت ضررنزن حداقل که بشه2تا. 

2706