2733
2734
عنوان

هیچی جای پرندمو پرنمیکنهههه هیچی خدایاچم شده!!چه تقدیریه

| مشاهده متن کامل بحث + 681 بازدید | 42 پست
وای میدونم خیلی ناراختی از خدا میخوام به بهترین نحو ممکن خوشحالت کنه از ته دل بخندی و فراموش کنی ولی ...

عزیزم ممنون از طرز تفکرت.فقط میسپارمش بخدا که یه روز خودش تجربه کنه کدوم دردش بیشتره

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
عزیزم ممنون از طرز تفکرت.فقط میسپارمش بخدا که یه روز خودش تجربه کنه کدوم دردش بیشتره

نگو عزیزم حرف اون خانوم بد بود درحقش دعای خوب بکن ان شالله خدا بهت یه کوچولوی نازودوست داشتنی بده

مردِ کوچکم روزی تکیه گاه  امنی برای یک زن میشوی شانه هایت  پناهگاه  میشوند ودستانت امنیت بخش  دستانی  دیگر ومن آن  روز مث  امروز و همیشه به  داشتنت افتخار میکنم‌و دختر قشنگ ترین ناز خداست و تجلی عشق و شاهکار خلقت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگو عزیزم حرف اون خانوم بد بود درحقش دعای خوب بکن ان شالله خدا بهت یه کوچولوی نازودوست داشتنی بده

فدات عزیزم.اخه جالب اینجاست که یکی که اصلا معلوم نیست کیه اومده باهاش واسه من و بچم تاسف میخوره.من ک نفرین نمیکنم چون خدا میدونه الان چه جوری جواب اشکای منو بهشون بده

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
فدات عزیزم.اخه جالب اینجاست که یکی که اصلا معلوم نیست کیه اومده باهاش واسه من و بچم تاسف میخوره.من ک ...

الهی عزیزم شما ببخش میدونم چی میگی گلم دعای خوب کن درحقش  اون خانوم هم بدصحبت کردخدابه دلت آرامش بده♥️♥️♥️♥️

مردِ کوچکم روزی تکیه گاه  امنی برای یک زن میشوی شانه هایت  پناهگاه  میشوند ودستانت امنیت بخش  دستانی  دیگر ومن آن  روز مث  امروز و همیشه به  داشتنت افتخار میکنم‌و دختر قشنگ ترین ناز خداست و تجلی عشق و شاهکار خلقت
2728
الهی عزیزم شما ببخش میدونم چی میگی گلم دعای خوب کن درحقش  اون خانوم هم بدصحبت کردخدابه دلت آرام ...

عزیزم امیدوارم خدا به حق این شبا بهت بهترینا رو نصیب کنه با وجود شما ها ادم دلش خوش میشه که هنوز ادمای خوب هستن هنوز انسان پیدا میشه

عزیزم امیدوارم خدا به حق این شبا بهت بهترینا رو نصیب کنه با وجود شما ها ادم دلش خوش میشه که هنوز ادم ...

قربونت عزیزم امیدوارم به حق این شب‌های عزیز به خواسته قلبیت برسی خودتون خانومی♥️♥️♥️🌹🌹🌹

قربونت عزیزم امیدوارم به حق این شب‌های عزیز به خواسته قلبیت برسی خودتون خانومی♥️♥️♥️🌹🌹🌹

فدات شب خوش

فدات شب خوش

🌹🌹🌹🌹🌹

2738
یه دختر یکساله داشتم باردار هم بودم خیلی کم حوصله شده بودم دخترم همش نق نق میکرد اومدم تو آشپزخونه ...

خوب کردی پاک کردی چ وحشتناک واقعاسخته غیرعمدبوده ولی متاسفانه از یادنمیره 🥺

من مسخرت نکردم.بدجور جنین منو تو سرم کوبوندی.خدا خودش قاضی بین منو تو.دعا کن درد من سرت نیاد دعا کن ...

تو دلم شکوندی یامن!!!وقتی گفتی جنین من مرده تو چرا واسه ی پرنده جوش میزنی خیییلی گریه کردم خاک برسرت اینقد قلبت سیاهه ک اتفاقی ک واست افتاده رو واسه من ارزو کردی!متاسفم واست متاسفففففف تو ک درک نداری ازحیوانات نیا تاپیکم

من مسخرت نکردم.بدجور جنین منو تو سرم کوبوندی.خدا خودش قاضی بین منو تو.دعا کن درد من سرت نیاد دعا کن ...

تو هم پرندمو و غصه ای ک میخورم رو کوبوندی توسرم اصن موندم چی تو مغزتون میگذره میاین مسخره میکنید و میرید منم حالم خرابه میاین حالم بدترمیکنید و اینقدرم قلبتون سیاهه نفرین میکنید واقعا که حال بهم زنید ک اتفاقی ک واستون افتاده رو واسه من ارزو کردید چرا میای ازبچت میگی اینجا مگه من از بچه حرف زدم !اگه پرنده داشتی ک مرده و همدردی بیابگو