2737
2734

شوهرم میدونه چقددد عاشق پرنده ام بودم و باجون و دل بزرگش کردم وقتی مرد حالم شدید بدشد وهرشب گریه میکردم ازنبودش ازوابستگی،اونم منو مامانش میدونست قشنگ حس میکردم همش میگفتم این خونه همش منویاد اون میندازه یادخاطراتش،شوهرم خونه روعوض کرد بعدم گفت بخای عروس هلندی یافنچ میخرم واست

ولی هیچی جای اونوپرنمیکنه مثه اینه بچه طرف بمیره خب هیچی جاشو پرنمیکنه😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😐

من هیچ من نگاه حتی خونه عوض کردید.خدا بده شانس من بچه ۶ ماهه تو شکممو از دست دادم

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
😐 من هیچ من نگاه حتی خونه عوض کردید.خدا بده شانس من بچه ۶ ماهه تو شکممو از دست دادم

درستههه ولی توشکم فرق داره درک نمیکنی برو

من باتمام وجودحسش کردم وبزرگش کردم کمتر از یه بچه نبود!!!

درست میگی عزیزم من درکت میکنم

منم یه عروس هلندی داشتم یبار یهو پر زد رفت از پنجره و دیگه پیداش نکردیم اینقدر دوسش داشتم چند روز یواشکیه شوهرم گریه میکردم و دلتنگش بودم بعد یدونه جوجه عروس هلندی گرفتم دوباره بزرگش کردم تاحالم خوب شد

2738

واییی خیلی بده درک میکنم منم ۷ سال یه عروس داشتم مریض شد مرد😭سعی کن یه حیون خونگی جدید مثل گربه یا کوتوله ای چیزی بگیری به اون وابسته شی فامیلامون پرندش فرار کرد یدونه دیگه گرفت اونو مثل باد فراموش کرد

هیچ وقت ...هیچ چیز ..از هیچ کس بعید نیست!
2706