2737
2739
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1900090 بازدید | 158267 پست
مگه رژیم خاصی داره  به منم دذمورد تغذیه در بارداری راهنمایی بدید  من هییییچی بلد نیستم

عزیزم شما بودی دیروز بمن گفتی دکتر نقشینه برا خودت و شوهرت دارو داده میشه بگی چیا داده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم فقط مورفوش ۴ بود دیگه بقیش اوکی بود؟

آره دیگه بقیش خوب بود،ولی پیش اورولوژیست که رفتیم معاینه کرد گفت واریکوسل داره گرید۱

خدایا شکرت،خدایا دامن همه منتظرهارو سبز کن
سلام نرگس جون خوبی عزیزم خداروسکر که خدا یه بچه سالم بهت داده چندروز شاید حالت خوب نباشه اونم چون قب ...

قربونت عزیزم ان‌شاالله که بتونم طوری بچه هامو تربیت کنم که مایه افتخارم بشن و همه حسرتشون و بخورن اونوفت اونایی که پسر دارن بیان دستبوسی من من بگم نه  

2728
سلام نرگس جون خوبی عزیزم خداروسکر که خدا یه بچه سالم بهت داده چندروز شاید حالت خوب نباشه اونم چون قب ...

قربونت عزیزم ان‌شاالله که بتونم طوری بچه هامو تربیت کنم که مایه افتخارم بشن و همه حسرتشون و بخورن اونوفت اونایی که پسر دارن بیان دستبوسی من من بگم نه  

عزیزم شما بودی دیروز بمن گفتی دکتر نقشینه برا خودت و شوهرت دارو داده میشه بگی چیا داده؟

بله منم

به شوهرم که چیزی نداد گفت عالیه آزمایشش دکتر مقتدری واسه احتیاط بهش اسپیژن داد که نخورد 

نقشینه به من ی نسخه Q10 داد روزی دوتا ماه بعدم که رفتم تو سیکل آی وی اف

من کامل نیستم اما وفادارم  
2740
مطمئن نیستم  یا کلا قبل از امپول ازادسازی بود ...  یا ۴٠ ساعت بعدش، چون ۴٠ ساعت بعدش یک ...

مگه سونو نرفتی؟

منم هر وقت امپول میزنم ۴۰ساعت بهدش ازاد میشه. 

اگر ۴۰ساعت بعدش ازاد شده باشه که اقدامت خیلی خوب بوده. 

دکتر بهتون احتمال دختر داده؟

خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...هر چ هست من مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد 
خیلی ممنون عزیزم آره من همه ی دردارو تحمل کردم و تا 37 هفته و 4 روز نی نی هارو نگه داشتم خداروشکر با ...

خداروشکر 

ببوسشون فسقل ها رو 

منم ضخامتم همینه. اتفاقا شنیدم اب هویج ضخامت رو کم میکنه. منم ترسیدم این ماه نخوردم زیاد. 

پروژسترون رو بعد اقدام خوردی یا قبل اقدام؟

خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...هر چ هست من مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد 
2706