2733
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1899763 بازدید | 158267 پست
سلام دوستای عزیزم بنظرتون این هاله داره؟!  امروز 32 سیکل هست ودوروزه لکه بینی قهوه ای دارم بنظ ...

به نظرم مثبته ،لکه قهوه‌ای خطری ندارن قرمز باشه خوب نیست .کاش زودتر برین آزمایش بدین تا اگه نیاز باشه دکتر شیاف بده اونوقت لکه بینی ها قطع میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای منم قطره چکونی بود عزیزم ولی اصلا حس خوشحالی ندارم انگار میدونم قراره پریود بشم🤦‍♀️ حالا تافر ...

عزیزم حتما برو آزمایش و دو روز بعد دوباره تکرار کن خدا نکرده شیاف لازم باشه بده بهت

2728
روژان جونم سلام میگم شما برای آزمایش جنسیت که اوایل بارداری دادی رفتی مرکز شهرتون ؟بعد خون فقط میگی ...

سلام بله رفتم آزمایشگاه و یه خون ساده از دستم گرفت نه هیچ خطری  برای بچه نداره

😍خدایا شکرت 😍

سلام به همه ی دوستان عزیز مخصوصا مرضیه جان

گفتم یه خبری از خودم بدم،چند روزی رفتم دکتر تهران برای سقط مکرر،کلی آزمایش واسم نوشت ایمنی و انعقادی،سونو هم کرد و عکس رنگی رحم نگاه کرد گفت هیسترو بشی بهتره،قراره پریود بشم زنگ بزنم واسه وقت عمل 

2740
من مه۱۰۰درصد سرکلاژی هستم عزیزم

پس از همین الن خیلی باید رعایت کنی

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
سلام دوستای عزیزم بنظرتون این هاله داره؟!  امروز 32 سیکل هست ودوروزه لکه بینی قهوه ای دارم بنظ ...

یه هاله کمرنگ دیده میشه. برو آز بتا خیالت راحت شه.

انشالله مثبته. 

خدایا بابت همه چیزهایی که به صلاحم نبودونشد شکرت🙏🙏🙏  حتی اگه گریه کردم😭 حتی اگه غر زدم 😩حتی اگه ازت شاکی شدم😤
الان خوبم شکر خدا هیچ علائمی ندارم فقط چند شبه حالت تهوع دارم   از فردا ۳۰ هفته رو پر میک ...

خدا رو شکر  آمپولات را زدی دیگه خیالتم راحته

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
سلام به همه ی دوستان عزیز مخصوصا مرضیه جان گفتم یه خبری از خودم بدم،چند روزی رفتم دکتر تهران برای س ...

سلام.عزیزم انشاللع عمل میکنی و انتظارت ب پایان میرسه دعای ما پشت سرته گلی

خدایا خیلـــــی خسته ام....بغلــــم کن...😔
2706