2737
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1899848 بازدید | 158267 پست
زیارت قبول عزیزم حاجت روا بشید اگر دوباره رفتید و زمان داشتیدودر صورت داشتن شرایط برام دو رکعت نماز ...

قربونت بشم عزیزم از مشهد در اومدم گلم ۲ساعت چنین تا مشهد راه دارم اگه دوباره بطلبه آقا چشم بروی چشمام

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
اخیشششش اخه خودش یه سال بیشتر اقدام میکرد نمیشد اخرم با دارو و اینا شد سنشم بالا بود ک چاق حالا هی ...

آفرین. بهترین کارو کردی که وزنتو کم کردی. از روی تجربه دارم بهت میگم، جواب آزمایش ژنتیک تون که اومد اقدامتو شروع کن بدون فکر کردن به هیچی. چیزی که بیشتر از همه چی واسه بارداری بده و بارداری رو عقب میندازه استرس هست. پس خودتو درگیر مسائل استرس آور نکن. فقط تغذیه سالم داشته باش، در روزهای پریود پیاده روی کن و یک شب در میون رابطه بدون جلوگیری داشته باشه‌. انشالا که به زودی مامان میشی 🙂

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه مارکش یکیه و از ساعت 9دیگه اب نمیخورم نمیدونم واقعا بعد از ازاد شدن تخمک همچنان باید دو تا خط بیف ...

نه بعد آزادسازی ی خط میافته

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
2728
چرا ازمایش ژنتیک دادی؟

شوهرم مشکل مادرزادی داره 

دکتر گفت هم ازپایش بدین پشخص میشه بیماریش تا چنو درصد رو ژنتسک بچه تاثیر داره هم این گه حتما باید ساختار ژنتکیش در بیاد تا دو هفته ۱۱ ازمایش بگیزیم از جنین ببینیم چند درصد تشابه وجود داره 

واااای، تو هم که درست مثل منی. منم ماه های پیش الکی هاله مینداخت، الان هیچی!!! 😄😄😄

خب اینو به فال نیک میگیریم و عزیزم برو واسه یه آزمایش بتا انشالله پری نیاد بره تا 9ماه دیگه💃❤️

آفرین. بهترین کارو کردی که وزنتو کم کردی. از روی تجربه دارم بهت میگم، جواب آزمایش ژنتیک تون که اومد ...

ایشالاا دعا کنید بچم سالم باشه بچم سالم باشه من دیگه از خدا هیچی نمیخام 

خداروشکرررر... ان شاالله تا آخرش خوب خوب باشی

قربونت عزیزم🌹

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
2738
به سلامتی عزیزم انشالله که هیچوقت مریض نشید میگما من یه هفته مونده به موعودم همش آب تو دهنم جمع میش ...

ممنون عزیزم 

راستش من اطلاعی راجع به آمپول ندارم 

شوهرم مشکل مادرزادی داره  دکتر گفت هم ازپایش بدین پشخص میشه بیماریش تا چنو درصد رو ژنتسک بچه ت ...

انشاالله که مشکلی نیست توکل بر خدا کن

شوهرم مشکل مادرزادی داره  دکتر گفت هم ازپایش بدین پشخص میشه بیماریش تا چنو درصد رو ژنتسک بچه ت ...

انشالا که طوری نیست.

انشالا که هر چی ژن خوبه به نی نیتون برسه

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
سلام قاصدک جونم...خوبی گلم...محمد حسین جان خوبه...من موفق نشدم گل پسریتو ببینم میشه عکسش بزاری ببینم ...

مگه عکس گذاشته؟؟؟

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.