2733
2739
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1900510 بازدید | 158270 پست
خانوما خیلی ممنون از تبریکاتون.🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 بی نهایت سپاسگذارم.🙏🙏🙏🙏🙏 ببخشید که دونه دونه ...

آرمان چی شنیدم من🥰خدایا هزاران بار شکر فقط..به خدا سجده شکر کردم شنیدم به قران.....وای جانم یه پرنسسسسس ناز تو راهی‌......مبارک‌باسه عشقم....چی بهتر ازین دخترت از تنهایی در میاد خواهرش میسه همدم و همرازش‌...من تک دختر بودم همیشه حسرت خواهر تا الان‌داشتم با مامانم‌تا الانم دعوا 🤣....فقط سلامت باشن....بچه ها عزیزای دل مادر پدرشون

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا
خانوما خیلی ممنون از تبریکاتون.🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 بی نهایت سپاسگذارم.🙏🙏🙏🙏🙏 ببخشید که دونه دونه ...

به افتخار پرنسس گیسو کمند  پر ناز و عشوه تاپیکمون آهنگ‌وطنم به همراه رقص ترکی کردی شمالی  بندری هر رقصی که بلدین بیاین وسط قر بدین فقط

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خوشحالم ک نینیت سالمه خدارو هزار مرتبه شکر

دوستای نینی سایتی دعام کنین به حاجتم برسم💚
2728
دخترا چرا من پریود نمیشم کلا بهم ریخته شهریور که اقدام داشتم 😐

واکسن زدی اگه اره ممکنه برا اون من چهار روز عقب انداختم

[QUOTE=213251037]خدا رو شکر جوابت اومده؟خیلی خوشحالم برات چند بار اومدم فقط بخاطر ذوق برای تو فک کنم وقتشه💃💃💃💃💃 ...[/QUOT

ای جاانم خیلی ممنون😘😘😘😘

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
2740
به افتخار پرنسس گیسو کمند  پر ناز و عشوه تاپیکمون آهنگ‌وطنم به همراه رقص ترکی کردی شمالی   ...

😂😂😂😂😂😂😂💃💃💃💃💃💃💃

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
آرمان چی شنیدم من🥰خدایا هزاران بار شکر فقط..به خدا سجده شکر کردم شنیدم به قران.....وای جانم یه پرنس ...

خیلی ممنونم.😘

از همتون ممنونم🙏🙏🙏🙏

2706