2733
2739
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1903229 بازدید | 158295 پست
😆😆😆 تو در هر صورت روسفیدی عشقم. این بیبی چک ها هستن که روسیاهن 😛  کار خوبی میکنی عزیزم. این ...

قربونت😘😘

اگه خدا بخواد روسفید شدم اول از همه میام به شما میگم😍

اگه صدامو درنیاوردم بدونید یه گوشه نشستم دارم بی بی چک وفحش میدم😂😂😂

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این ماه هیچ علائمی ندارم..  اصلا یه درصدم امید به بارداری ندارم موندم خواهرشوهرام چطور باردار ...

عزیزم خواهرشوهراتم فقط با خواست خدا حامله شدن. والا اگه خدا بخواد یه تانکر اسپرم نیاز نیست، یه قطره ش کافیه!!! 😄

ایشالا که خدا برات خواسته باشه و با همه ی بی علائمی الان می نی تو دلت باشه 😊 

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
2731
عزیزم خواهرشوهراتم فقط با خواست خدا حامله شدن. والا اگه خدا بخواد یه تانکر اسپرم نیاز نیست، یه قطره ...

خدا واسه توهم بخواد عزیزدلم🙏

امیدوارم بهترین ها رو واست بخواد

والا نمیدونم این سفارش ما کی آماده میشه دیگه دلمون غش وضعف میره😅

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
دوستان ببخشید اسامی چله رو جایی ذخیره کردم پریدن. میشه لطفا بفرستید؟ 

عزیزم منم ندارم.. از مرضیه میپرسم

خانوما خیلی ممنون از تبریکاتون.🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

بی نهایت سپاسگذارم.🙏🙏🙏🙏🙏

ببخشید که دونه دونه جوابتون رو ندادم.

انگار یه کوه رو جابه جا کردم ،انقدر خسته شدم این چند روزه .

دست همتونو میبوسم 😘😘😘

انشالا که به هر چی میخواید برسید🤲

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
2738
امروز 25 هستم عزیزم فردا منتظرم بی بی چک مثبتت هستم خانم لااقل تو شادمون کن😍

ستایش جانم احتمالش کمه باردار باشم حالا بی بی منفی به کنار گذاشتنش تو تاپیک سخت تره. میگم بزارم 29 سیکل اگه پری نشدم بزنم؟

زنگ زدن. دختر خوشگلم سالمه😭😭😭🤲🤲🤲🤲🤲

خدا رو هزارمرتبه شکر

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود شوی و ما رستگار❤خدایا امیدمو نا امید نکن 😢تیکر رسیدن به ارزوها😍نشد نشد که بیام بازم به دیدن تو‌‌‌‌‌‌نشدنفس بکشم نفس کشیدن تو روزای تار منه شبهای روشن تو 
دوستان ببخشید اسامی چله رو جایی ذخیره کردم پریدن. میشه لطفا بفرستید؟ 

چله سوره مریم به نیت باردار شدن منتظرای تاپیک

روز اول: به نیت باردار هانا۹۶۷۱
روز دوم: به نیت باردار شدن پونه ۹۹
روز سوم: به نیت باردار شدن بانوی وای فا و به نیت بارداری زنداداش وای فا
روز چهارم: به نیت باردار شدن سیلوناز
روز پنجم: به نیت باردار شدن زیبایی۶۶
روز ششم: به نیت باردار شدن لیاسا ۱۲۷۶
روز هفتم:به نیت باردار شدن ساراجون ۱۳۷۳
روز هشتم: به نیت باردار شدن مامان پسرا و به نیت باردار شدن ماه شب چهاردهم
روز نهم: به نیت باردار شدن فرشته ۱۳۷۵
روز دهم: به نیت باردار شدن گل بانو۹۳، به نیت باردار شدن ۶۶نازنین۷۲
روز یازدهم: به نیت باردار شدن ستایش۶۷
روز دوازدهم:  به نیت باردار شدن انتظار؟ حلما۷۰۷به نیت سالم بغل گرفتن تو دلیش و جنسیت پسر و منتظرای تاپیک
روز سیزدهم: به نیت باردار شدن سمیه
روز چهاردهم: به نیت سالم بغل گرفتن تو دلی ذلیخا یامان ۱۳۷۳
روز پانزدهم: به نیت باردار شدن خوشه پروین، به نیت باردار شدن شکلات تلخ
روز شانزدهم: به نیت باردار شدن مکنون و رز۷۹
روز هفدهم: به نیت باردار شدن زهرا۱۳۶۷
روز هجدهم: به نیت باردار شدن درنادیان، موموجان به نیت باردار شدن منتظرای تاپیک
روز نوزدهم: به نیت باردار شدن مامان الساخانم
روز بیستم: به نیت باردار شدن lovring
روز بیست و یکم: به نیت باردارشدن نسرین ۹۱
روز بیست و دوم: به نیت باردار شدن مانلی۳۶
روز بیست و سوم: به نیت باردار شدن بهار ۲۴، به نیت باردار شدن فاطمه(ریحانه۱۳۵)
روز بیست و چهارم: به نیت باردار شدن رامان ۲، و به نیت باردار شدن فاطمه
روز بیست و پنجم: به نیت باردار شدن اشکدو و باردار شدن مامان محمد حسین۱۴۰۰
روز بیست و ششم: سانسوریادورطلایی به نیت باردار شدن  اعلااااااا، سیندرالا به نیت باردارشدن منتظرای تاپیک
روز بیست و هفتم: دلارا۶۹ به نیت سالم بغل کردن تودلیش و  باردار شدن منتظرای تاپیک ، و به نیت باردار شدن بهی۶۴
روز بیست و هشتم: نیهان به نیت باردار شدن منتظرا تاپیک و  به نیت باردار شدن عشق سعید
روز بیست و نهم: مامان حمیده به نیت باردار شدن منتظرای تایپک و  به نیت باردار شدن گل نرگس
روز سی ام: به نیت باردار شدن مکنون، به نیت باردار شدن m1414_mohi
روز سی و یکم: به نیت باردار شدن رها
روز سی و دوم: به نیت باردار شدن نازی ۲۶
روز سی و سوم: به نیت باردار شدن پریدخت، به نیت باردار شدن زهرا مامان ترنم
روز سی و چهارم: به نیت باردار شدن نورا ۷۲، فیل کوچولو به نیت سالم بغل گرفتن تو دلیش
روز سی و پنجم: به نیت باردار شدن لیلی ۷۱، به نیت خانم آقا یزدانمممم
روز سی و ششم: روژان۲۲ به نیت سالم بغل کردن تودلیش، به نیت باردار شدن گندمی۷۰
روز سی و هفتم: به نیت باردار شدن مامان روشا
روز سی و هشتم:  به نیت باردار شدن ۶هلیا۵
روز سی و نهم: به نیت کاربر سان نی نی
روز چهل: به نیت باردار شدن مرضیه۶۸

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
حلما جان تو هم یه خبر از خودت بده عزیزم @حلما۷۰۷۰

حلما چی شده؟

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود شوی و ما رستگار❤خدایا امیدمو نا امید نکن 😢تیکر رسیدن به ارزوها😍نشد نشد که بیام بازم به دیدن تو‌‌‌‌‌‌نشدنفس بکشم نفس کشیدن تو روزای تار منه شبهای روشن تو 
خانوما خیلی ممنون از تبریکاتون.🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 بی نهایت سپاسگذارم.🙏🙏🙏🙏🙏 ببخشید که دونه دونه ...

خدا رو شکر جوابت اومده؟خیلی خوشحالم برات چند بار اومدم فقط بخاطر ذوق برای تو فک کنم وقتشه💃💃💃💃💃😍😍💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃🏼💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
خانوما خیلی ممنون از تبریکاتون.🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 بی نهایت سپاسگذارم.🙏🙏🙏🙏🙏 ببخشید که دونه دونه ...

جنسیت رو نگفتن آرمان؟

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
2706