2752
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1908424 بازدید | 158382 پست
خدایا شکررررررررررت که سالمه🙏 وای خیالم از سلامتیش راحت شد😍😍 💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃 کجا رفتی ...

چه خبر از بیبی چک خانووووم؟ کی قراره بزنی به سلامتی؟؟؟😉

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😂😂😂😂😂 چه خووووب گفتی ستایش، همه منتظر خبر سلامتی فسقلی بودیم 😄😄😄

آره بابا تو عمرم اینقدر بیقرار نبودم😅😅

این بچه ما رواز همه کار انداخته..😂 هنوز شام نزاشتم 😅

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 

سوره مريم قرايت شد به نيت خوشه پروين و شكلات تلخ و همه منتظران فرزند 

كهيعص   :كربلا ، هلاكه العترت ، يزيد ، عطش ، صبر

يا حسين عاشقى ام عاشق ديوانه كيمين        💚💚          كوى عشقوندا يانان عاشق مستانه كيمين.       💚💚              خدا جونم سه تا گل منو در پناه امام حسين حفظ كن.       🍎🌷🌷

هههییی آبجی جان نزار باز روسیاهتون بشم🤦‍♀️

بی بی کجا بود🤦‍♀️

.. میدونم این ماه هم به فنا دادم همه چی رو

از بالا دستور اومده فعلا نزنم تا از موعدم رد بشه😂😂

دیگه فک نکنم به اونجا برسه 😅

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
دوستان زنگ زدن از آزمایشگاه گفتن. دخترتون صحیح و سالمه. 😭😭😭😭😭😭😭😭 من بعدا میام جوابتون رو ...

الهی شکر ک سالمه پرنسسمون دیگ از فکرو خیال راحت شدی ازین ببعد کیف حاملگیتو ببر با خوشگل خانوم

هههییی آبجی جان نزار باز روسیاهتون بشم🤦‍♀️ بی بی کجا بود🤦‍♀️ .. میدونم این ماه هم به فنا دادم هم ...

😆😆😆 تو در هر صورت روسفیدی عشقم. این بیبی چک ها هستن که روسیاهن 😛  کار خوبی میکنی عزیزم. اینجوری مطمئن تره. ایشالا تا شنبه دیگه خبر خوبو میدی بهمون 😊

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚

این ماه هیچ علائمی ندارم..  اصلا یه درصدم امید به بارداری ندارم

موندم خواهرشوهرام چطور باردار شدن تازه جلوگیری سفت هم داشتن..من هر ماه یه تانکر اسپرم خالی میکنم تو خودم هیچی به هیچی😂😂😂

روز چندمته ستایش جان

امروز 25 هستم عزیزم

فردا منتظرم بی بی چک مثبتت هستم خانم

لااقل تو شادمون کن😍

دوستان زنگ زدن از آزمایشگاه گفتن. دخترتون صحیح و سالمه. 😭😭😭😭😭😭😭😭 من بعدا میام جوابتون رو ...

خداروشکر که سالمه🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤲🤲🤲

خدایا مراقب بچه‌ها و عزیزام باش،مرسی🤲🏻🤍💛❤💚🧡💙💜🤎
2706