2733
2739
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1899763 بازدید | 158267 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودمم فردا میرم دز دومو بزنم انشاله بعدش برم اقدام

انشاا... که خیر هست براتون عزیزم  پس اقدام هامون با همه انشاا... بی بی چک مثبت هم با هم بگذاریم🙏🏼🙏🏼

در جستجوی آنچه برایم مقدر نکرده‌ ای خسته ‌ام مکن...
2728
سلام عزیز دلم خوبی میفهمم درکت میکنم ک الان چه حس و حالی داری، وقتی ادم با تمام وجود واسه یک جنسیت ه ...

هنوز حالم بده خداکنه دچار افسردگی نشم تا شب هر وقت یادش افتادم اشکم سرازیر شده اصلا هیچی از گلوم پایین نمیره.و اصلا رغبت نمیکنم به شکمم دست بزنم 

آخ ببخشید نمیدونستم شرمنده کیت میفرستادی راهنماییت میکردیم😂😂😂😂😂😂😂😂😂

بدون‌کیت رفتم اقداممو یه کیت زدم دیدم یه هاله داره طبق همون دیگ اقدامم رفتم 

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
هنوز حالم بده خداکنه دچار افسردگی نشم تا شب هر وقت یادش افتادم اشکم سرازیر شده اصلا هیچی از گلوم پای ...

دیگه ناشکری میشه ها 

ببین اینا چقد هستن که حسرت اینو دارن که جای تو باشن 

ی تسبیح بردار اگه دوست داری و استغفرالله بگو تا آروم بشی 

ما نمیدونیم خداوند چی برامون در نظر گرفته 

ان شالله که تورو هم به قسمتت راضی میکنه 

من کامل نیستم اما وفادارم  
2740

من عکس گذاشتم اینستا تو ماتحتش جاریم عروسی شده زنگ زده تصویری!!!!مثلا تبریک بگه من چون گریه کرده بودم گفتم بگو حمومه بعد همش به شوهرم میگه حالا چرا دمقی چرا قیافه ات گرفته😑بعد میخنده خدا خودش بهم صبر بده فقط

من عکس گذاشتم اینستا تو ماتحتش جاریم عروسی شده زنگ زده تصویری!!!!مثلا تبریک بگه من چون گریه کرده بود ...

عزیزم نباید نقطه ضعف بدی دستش. اطرافیانت روببین بیشتر دختر غمخوارشون بوده دستشون رو گرفته یا پسر؟ عکس بزار قربون صدقه دخترت برو چرا باید جاریت بدونه تو پسر میخواستی؟ حداقل ظاهرت رو حفظ کن خوشحالی کن کیک بگیر نزار اطرافیان حست رو بفهمن

عزیزم نباید نقطه ضعف بدی دستش. اطرافیانت روببین بیشتر دختر غمخوارشون بوده دستشون رو گرفته یا پسر؟ عک ...

از مامانایی که پسر دارن معذرت میخوام قصدم فقط دلداری بود بعد دیدم منظورم رو بد رسوندم  

@اشکدوسابقم    اشکدو جان کجایی عزیزم؟اقدامات رو رفتی؟

سلام قربونت دوست مهربونم ک بیادم بودی الهی شکر نه اقدام نرفتم فقط رفتم سونو دیذم خوبه همچی.... انشالله بارداری راحتی پشت سر بزاری منم دعا کن مهربون

من هر روز سوره مریم ب نیابت عزیزان میخونم فقط نتونستم بیام بگم

خدایا خیلـــــی خسته ام....بغلــــم کن...😔
ببین من دوره قبلم با 8روزجلو انداختن شد 22روزع من یکشنبه هفته پیش پاک شدم ...و از فردای اون روز اقدا ...

صبحدم جان این استرسی که تو داری اگه 100٪ هم خواسته باشه بگیره،  مانع گرفتنش میشه! 😐 این همه استرس واسه چیه آخه دختر؟! اگه بشمرم بالای 50 بار گفتی 8 روز پریودیت افتاده جلو😅😜 خانم گل، نشد فدا سرت!  ماه بعد! 

من الان 32 سالمه،  بچه هم ندارم.  ماه دوم اقدامم بود تمام علائمای بارداریم داشتم. بی بی زدم هاله انداخت. لکه بینی قهوه ای هم داشتم خیلی کم،  قطع شد،  گفتم لابد لانه گزینیه،  فرداش مجدد لکه بینی بعد پریود..... 

ولی دریغ از یه ذره استرس و خودخوری!  بخدا واسه خودت میگیم هممون! 

اینطوری هم خودتو هم شوهرتو عذاب میدی ها! خدای نکرده یه روز کم میارین هردوتون.  مراقب باش عزیزدلم🌺

ببخش اگه بی تعارف صحبت کردم. آخه نمیخوام اینقد فاز منفی به خودت بدی و بیخودی اعصابتو خراب کنی. بذار 2 روز هم از موعدت بگذره بعد بی بی بزن اما اونم با آرامش! 

تفریحاتی براخودت جور کن تا ذهنت کمتر بره سمتش. 

امیدوارم خدا بهترینارو نصیبت کنه و یه روز بیای باخوشحالی بگی بی بی مثبت شدی😍😍

ان شاءالله خدا فرزند سالم و صالح نصیبت کنه عزیزدلم♥

خانوما من باردارم 5 هفته و 5 روزمه 

یکم حالم بده نمیدونم چمه به کوچولو لرز دارم تپش قلب کمم دارم الان دوروزه اینجوری شدم 

از چیه یعنی عادیه!؟!

فدای اون زبونی بشم ک میخواد بهم بگه مامان 😍😍
2706