2733
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1902908 بازدید | 158294 پست
 غریبم دور از خانواده همسرم تا دیر وقت سرکاره،وجود بچه دلگرمی زندگیم میشه،خداجون😌

منم شرایط شمارو دارم یعنی از خانوادم خیلی دورم و خیلی وقته بچه میخوام، ان شاالله خدا هرچه زودتر حاجتت رو بده♥️

«رَبَّنا وَ اجْعَلْنا مُسْلِمَيْنِ لَکَ وَ مِنْ ذُرِّيَّتِنا أُمَّةً مُسْلِمَةً لَکَ وَ أَرِنا مَناسِکَنا وَ تُبْ عَلَيْنا إِنَّکَ أَنْتَ التَّوَّابُ الرَّحيمُ»                                             🌸 الحمدلله رب العالمین 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرضیه جان منم ۱۰تا آیت الکرسی برای سلامتی نی نی آرمان میخونم انشاالله ک هم این جوجمون سالمه هم تو دل ...

ممنونم عزیزم انشالله ک گلپسریت صحیح و سالم بغل بگیری و زایمان راحتی داشته باشی

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
مرضیه اقدام رفتی؟ 

اره بابا 

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2731
پس شتیعه است میگن جلوی تخمک گذاری رو میگیره؟ خیلی ناراحت بودم دعام کن مرضیه جان🙏🏼🙏🏼😘😘

شما اقدامتو برو باقی بسپار ب خدا

به به بسلامتی انشاله نی نی خوشگلت صحیح وسالم چسبیده به دل مامانش انشاله خوشخبر باشی بی بی چک مثبتتو ...

نمیخواستم بگم تا الکی دوستان امیدوار نشن یا منتظر بی بیچک من بشینن گفتم هروقت باردار شدم‌بیام بگم دیدم ک بعضی از دوستان خیلی پیگیر هستن گفتم‌بگم ک انقد نپرسن

2738
ربطی نداره زنداداش من نمیدونست بارداره دز دومو زد تازه بعدش فهمید حامله س

خدا رو شکر مرسی که خیالم رو راحت کردی عزیزم 😘

در جستجوی آنچه برایم مقدر نکرده‌ ای خسته ‌ام مکن...
یعنی میخوام بکشمت😂😂😂😂😂 ۴ روز گذشته بیبی زدی،منفی بوده،غصه هم خوردی😂 تو دیگه کی هستی.

ببین من دوره قبلم با 8روزجلو انداختن شد 22روزع من یکشنبه هفته پیش پاک شدم ...و از فردای اون روز اقدام رفتم یک روز درمیون تا پنج شنبه بعد از پنج شنبه تا امشب هر شب رفتم (بماند که دگ واقعا کم اوردم)تو عرض ی هفته ۷ بار اقدام😩)بعد روز ۱۳ سیکلم من تخمک گذاری داشتم یعنی جمعه ...بعد از دیروز دردای  پریودی و تیر کشیدن فراوان تخمدان دارم ...و طبق اون سیکل ۲۲ روزه من دوشنبه هفته بعد باید پریود شم...حالا راهنماییم کن🥺

خدایا من از دست تو چکار کنم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ هنوز 4روز گذشته داری بی بی میزنی🤦‍♀️🤦‍♀️ 14 روز بگذره ...

آره گلم می‌دونم من همینطور کشته مرده میدم😌😌ولی واسه آرمان توضیح دادم بخون

2706