2733
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1905418 بازدید | 158307 پست
نه ده روز نگذشته 😃4روز گذشته

یعنی میخوام بکشمت😂😂😂😂😂

۴ روز گذشته بیبی زدی،منفی بوده،غصه هم خوردی😂

تو دیگه کی هستی.

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

کی میشه منم بیام بگم باردارم😄

ان شاءالله هرچه زودتر 

«رَبَّنا وَ اجْعَلْنا مُسْلِمَيْنِ لَکَ وَ مِنْ ذُرِّيَّتِنا أُمَّةً مُسْلِمَةً لَکَ وَ أَرِنا مَناسِکَنا وَ تُبْ عَلَيْنا إِنَّکَ أَنْتَ التَّوَّابُ الرَّحيمُ»                                             🌸 الحمدلله رب العالمین 🌸
2731
سلام مامان روشاجون خوبی عزیزدل؟ اقدام رفتین اینماه؟ قرص خوردی یانه؟

سلام عزیزم. مررررسی، تو خوبی؟

آره گلم، اقدام که رفتم. ولی اون چیزی که سونو نشون داد وضعیت فولیکولیم جالب نبود. قرص مرص هم نخوردم. چون قرار بود برم عکس رنگی که اونم به دلیل لکه بینی نشد برم! 

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
سلام عزیزم، فکر میکنم اسم الهه مشکل داره یعنی یه نوع کفر هست به حاطر معنیش چون ما به یگانگی خدا معتق ...

اگه مشکل داشت ثبت احوال قبول نمیکرد ما تو فامیل الهه داریم فکر نکنم مورد داشته باشه آخه تو چند تا فیلمم دیدم اسم الهه

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
انشالا به زودی

آرمان،سونوت کرد؟چطور جنسیت رو نپرسیدی؟

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
دوستان کسی سوال من رو جواب نمیده؟ 😔😔😔😔😔 @marziye68    

میگن با اقدام تداخل نداره

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
چیزی نیست امینو بده ررخداست جواب فوری بده خیالتم راحت میشه

مرضیه جان منم ۱۰تا آیت الکرسی برای سلامتی نی نی آرمان میخونم انشاالله ک هم این جوجمون سالمه هم تو دل تو ی خبرایی باشه

اگه مشکل داشت ثبت احوال قبول نمیکرد ما تو فامیل الهه داریم فکر نکنم مورد داشته باشه آخه تو چند تا فی ...

قوانین جامعه که همه رو اصول و درست نیستن خیلی چیزا رو الکی سخت میگیرن یا رها میکنن ، در کل خودمون هم یکم فکر کنیم به معنی الهه که نگاه کنیم با آیات خدا مقایسه کنیم به این میرسیم که مشکل داره، البته هرکسی اختیار داره اسم فرزندش رو انتخاب کنه و اسم نیکو بزاره در هر حال من حس میکنم مشکل داره این اسم

«رَبَّنا وَ اجْعَلْنا مُسْلِمَيْنِ لَکَ وَ مِنْ ذُرِّيَّتِنا أُمَّةً مُسْلِمَةً لَکَ وَ أَرِنا مَناسِکَنا وَ تُبْ عَلَيْنا إِنَّکَ أَنْتَ التَّوَّابُ الرَّحيمُ»                                             🌸 الحمدلله رب العالمین 🌸
میگن با اقدام تداخل نداره

پس شتیعه است میگن جلوی تخمک گذاری رو میگیره؟ خیلی ناراحت بودم دعام کن مرضیه جان🙏🏼🙏🏼😘😘

در جستجوی آنچه برایم مقدر نکرده‌ ای خسته ‌ام مکن...