2737
2739
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1900585 بازدید | 158272 پست
قربونت بشم آفتابگردون دعا کن سالم باشه و جنسیت مد نظرم😍😍

انشاالله همینطوره

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞

بچه ها واکسن دوز دومو چه کنم؟؟؟ دیگه کنسل شد؟؟

۲۷مهر دوز دومو بود😂😂نی نی زود خودشو چسبوند به دوز دوم نرسه😍😍😍😍

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها یه سوال در مورد گوشیم دارم گوشیم شیامی پوکو ام۳ هست سر ساعت مثلاً ۱.۲.۳.۴.۵.۶.۷.۸.۹و..... تاکلا سر هر ساعت  خود به خود ۲تا بوق بوق میخوره از چی؟؟

ببرم فلش بزنن؟؟؟

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
2731
انشالا. اصلا انومالی رو نگاه نکردم چی نوشت. میدونی چی بهم گفت،گفت هفته دیگه موقع انومالیته،ولی نرو ...

انشالله که خیره و نینیت سالم و سلامته عزیزم منم یه سید هست تو روستامون خیلی حاجت میده یه دعای توسل نذر میکنم و میخونم برای تو دلیت انشالله که با خبرای خوب بیای ❤

👑👑👑

تفسیر آیات ۱۴ و ۱۵ سوره مریم 

مقام و منصب، ما را از ياد والدين غافل نكند، پيامبر هم بايد نسبت به والدين نيكى كند. «و بَرّاً بوالديه»

- نيكى به پدر ومادر، نمودار تقواى الهى است. «كان تقيّاً و بَرّا بوالديه»

- آن نيكى به والدين مورد ستايش است كه در آن هيچ گونه نافرمانى و سلطه جويى نباشد. «بَرّاً بوالديه ولم يكن جبّاراً عَصيّا»

- ترك نيكى به والدين، نشانه ى عصيان و سركشى است. «ولم يكن جبّاراً عَصيّا»

- سلام و درود فرستادن بر اولياى خدا مخصوص زمان حيات آنان نيست. «سلام عليه يوم ولد و يوم يموت و يوم ...»

- سلام كردن، نشانه ى كوچكى نيست، زيرا خداى بزرگ هم سلام مى كند. «سلام عليه»، «سلام على ابراهيم»(24) و «سلام على موسى و هارون»(25)

- يحيى تمام فراز و نشيب ها را با سلامتِ دين و ايمان به خدا سير كرد. «سلام عليه يوم ولد و يوم يموت و ...»

- گراميداشتِ روز تولّد و يادبود روز وفاتِ اولياى خدا، امرى قرآنى است. «سلام عليه يوم ولد و يوم يموت و ...»

- خواندن زيارت نامه كه سلام بر اولياى خدا در طول زندگى آنهاست، امرى قرآنى است. «سلام عليه يوم ولد و يوم يموت و ...»

- كليد سالم زندگى كردن و سالم مردن و سلامتى در قيامت، تقوا، نيكى به والدين و پرهيز از گناه و طغيان است. «كان تقيّاً و برّاً بوالديه و لم يكن جباراً عَصيّا سلام عليه يوم...»

-----

سوره مریم تلاوت شد

حاجت روایی هممون مخصوصاً عزیزی که امروز چله به نامشه

اللهم صل علی محمد و آل محمد

اندیشه عیش بی حضورش، ترسم که بدو رسد...؛نخواهم.
مثلا طرف مادرش هست.. ولی بهش ارث نمیرسه یا اینکه به همسر مادرش محرم میشه ولی به برادرشوهرای مادرش ن ...

خب مجبورن چه کاریه آخه..اولاناباروی توکشورمون صفرشده هزینه ها بالاست..ولی چاره نیست..نهایت نهایتش میرن ازکجاس اسمش یادم رفت ازونجا بچه میگیرن دیگه این کارا بنظرم درست نیست..خدا هیشکی به اونجاها نرسونه..😔😔

2740
سلام به همگی خانما میشه برا منم دعا کنین دوسال و نیمه منتظرم و خیلی نا امیدم شاید دعای یکی از شما ...

عزيزم خدا اون بندهايش رو كه بيشتر لياقت مامان شدن رو دارند اينطور امتحان مى كنه

به لطف خدا بزودى شما هم مامان ميشيد🍎

يا حسين عاشقى ام عاشق ديوانه كيمين        💚💚          كوى عشقوندا يانان عاشق مستانه كيمين.       💚💚              خدا جونم سه تا گل منو در پناه امام حسين حفظ كن.       🍎🌷🌷
قربون نفست. به خدا اگه حالم خوب شه،برا تک تکتون رو جبران میکنم.

آرمانم هر روز به نیت تو دلیت هفت تا حمد میخونم مطمینم که سالم و سلامته‌‌‌یقین داشته باش.....تا یه هفته برا نی نیت جشن میگیریم واستا فقط تو😍

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا
ممنون عزیزم🥰🥰 آن شالله با خبرای توپ میای گلم😍😍

فرشته جان مجددن تبریک میگم..انشالله به سلامت بغلش بگیری.‌..با این حس وحالت برای ماهم دعا کن قسمت ما هم شه این روزا.....سوره مریم هم به نیت سلامت دنیا امدن نی نی خوانده شد😘

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا
برو اونجا انشاالله داشته باشه و همون شنبه انجام بدی نداشت زنگ بزن نوبت بگیر پیش این ولی انشاالله نیا ...

منم همینطورم ،،تو کارتو الان انجام میدی یا استراحتی ؟؟؟

من یدفعه میشینم ب گریه کردن 

😍خدایا شکرت 😍
سلام بچه ها کسی میدونه سه ماهه ی اول میشه دندون پر کرد؟

نه فقط ۳ماهه دوم ک عصب کشی میکنن پر کردن میزارن بد زایمان

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

مرضیه جون سوره مریم رو خوندم...پیدا نکردم بلایکم فقط😘

2706