2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جون عزیزت میشه بری حرم برام دعا کنی به امام رضا بگو دستمو بگیر بگو بهت احتیاج دارم 😭😭

عزیزم چشم حتما میرم انشالله امام‌رضا بحق جوادش گره زندگیتوبازکنه_امام رضا رواز هرجاهستی هم صدابزنی جوابتومیده عزیزم_شمام دوست داشتی برام دعاکن منم دوباره مامان بشم😘

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
2742
عزیزم چشم حتما میرم انشالله امام‌رضا بحق جوادش گره زندگیتوبازکنه_امام رضا رواز هرجاهستی هم صدابزنی ج ...

وقتمو دارم از دست میدم زمانی برام نمونده تو رو جون عزیزت برو حرم برام دعا کن دیگه نمی‌کشم😭

انشالله به خواستت برسی امام رضا یه بچه سالم بهت بده 

وقتمو دارم از دست میدم زمانی برام نمونده تو رو جون عزیزت برو حرم برام دعا کن دیگه نمی‌کشم😭 انشالله ...

ممنون عزیزم‌انشالله بیای بهم بگی مشکلت حل شد😘

ممنون عزیزم‌انشالله بیای بهم بگی مشکلت حل شد😘

تورو خدا برام دعا کن به امام رضا بگو صدامو بشنوه بگو بهت گفتم ازت چی میخام کمکم کن نزار امیدم نا امید بشه 😭😭

2740
عزیزم چشم حتما میرم انشالله امام‌رضا بحق جوادش گره زندگیتوبازکنه_امام رضا رواز هرجاهستی هم صدابزنی ج ...

سلام

میشه لطفا به آقا بگید برام معجزه کنه...بگید نجمه گفت تو نذار کارد به استخوان برسه

ان شا الله خودتون دلشاد باشید🌹🌹

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
تورو خدا برام دعا کن به امام رضا بگو صدامو بشنوه بگو بهت گفتم ازت چی میخام کمکم کن نزار امیدم نا امی ...

امروز آش نذری داشتیم سردیگ‌دعات کردم‌انشالله حاجت روابشی😘

چشم‌عزیزم‌حتما😘

بی بلا مهربون🌸

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱