2737
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1900034 بازدید | 158267 پست
ممنون عزیزم دخترت پاسخگوئه برو بچلونش😂😂

دخترم ماشالا خانوم شده،تو بغلم جا نمیشه،😂

یکمم که بیشتر فشارش میدم تو بغلم بدش میاد،میگه مامان نکنااا

ولی این یه ذره ها که هر چقدرم فشارش بدیم ،نمیتونن چیزی بگن.

طفلی دختر خواهرشوهرم منو میبینه ،دستاشو میزاره رو لپاش،راهشو کج میکنه،منم بدتر میشم و میدویم میگیرم و میچلونمش😂

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
حالا ببر ضرر نداره... اینجوری خیالت راحت میشه اگه دماغش اشغال داره، با فین گیر خالیش کن که راحت نفس ...

همه میگن تا ۴۰ روزگیش صبر کن اگه گریه هاش قطع نشد برو 

حالا ۷ روز مونده ۴۰ روزگیش تموم بشه شاید گریه هاشم بند اومد وای ینی میشه 

وای دختر مگه میزاره دس ب دماغش بزنم؟ خودشو میکشه😯جوری جیغ میزنه کبود میشه میگم باش غلط کردم 

اره بابا خ سرده بخاری همیشه روشن خونه رو ۴۰ درجه کردم🤣🤣فکر خوبیه ممنون عزیزم دیگ کتری میزارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شاالله که پسره برای منم دعا کن خیلی حالم بده 😥

انشالا که هر کی هر چی از خدا میخواد بهش بده

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
بچه ها من یه سوال. دارم ی خانمه بهم میگفت.....که برو دکتر دکتر بهت قرص بده....من ماه قبل واسه بار او ...

نه ماه دوم خیلی زوده برا دکتر رفتن.

شما موقعی که شروع کردی به اقدام نشاسته و آب بخور تا موعد 

2731
ممنون عزیزم خداخیرت بده انشالله

خواهش میکنم 

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم

هیشکی جواب نمیده چرراااااااااااا؟؟؟؟؟

من چند روز نبودم چرا تاپیک عوض شدهههههههه آخه

پروردگارا همانطور که شب را مایه آرامش قرار دادی،قرار دلهای بی قرار ما باش.........خدایا تنها امیدم توئییییییییییییییی
هیشکی جواب نمیده چرراااااااااااا؟؟؟؟؟ من چند روز نبودم چرا تاپیک عوض شدهههههههه آخه

ن باید این قرصا تو یخچال نگه داشته بشاه کی گفته اثرش میره

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2740
چرا؟با آب داغ بخورم؟

کمک میکنه به لانه گزینی. 

نه یه قاشق نشاسته سر صاف بریز تو یه لیوان آب خنک یا ولرم،از فردا شروع کن ،هر روز یه فنجان بخور ،تا روز موعد

چرا خانه بهداشت نمیری؟ همه ویزیتاش رایگانه بالاخره باید بری پرونده تشکیل بدی برای واکسن هه... خب ا ...

رفتم پرونده تشکیل دادم پزشک خانوادم فقط بهم ب۶ داد گفت بقیش با متخصص هست نمیتونم داروخاصی بدم 

هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود. خدایا هزاران هزار مرتبه شکرت
همه میگن تا ۴۰ روزگیش صبر کن اگه گریه هاش قطع نشد برو  حالا ۷ روز مونده ۴۰ روزگیش تموم بشه شای ...

حالا این یه هفته رو هم صبر کن😄😄

وقتی از حموم میاریش دماغش رو تمیز کن که رطوبت نرمش کرده... راحت درمیاد... کولی بازی رو همه شون دارن، اذیتش نکن اما دماغش رو تمیز کن به اعتراضاتش گوش نده😄😄

بعدم دمای خونه رو خیلی زیاد نکن چون اختلاف دمای خونه و بیرون که زیاد بشه، تا ببریش بیرون یه هوا بهش بخوره، سریع خدایی نکرده سرما میخوره... لباس هم یه لایه بیشتر از خودت بپوشون تنش

فکر میکنم ۲۸ درجه دمای مناسبیه

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
ن باید این قرصا تو یخچال نگه داشته بشاه کی گفته اثرش میره

آخه مرضیه جون من سه ماه پیش که دکتر بهم داد داروخونه ای احمق بهم نگفت که بذارم تو یخچال منم یه هفته بیرون یخچال نگه داشتم

میخام ببینم اونسری زدم تاثیر نکرد روم بخاط اینه که اثرش رفته یا نه؟؟؟؟؟؟؟

اخه دو هفته پیش رفتم دکتر بهم کلومیفن داد شبی یکی با آمپول 

بهم گفت 11 سیکل برو سونو تا بهت بگم کی امپول رو بزنی

پروردگارا همانطور که شب را مایه آرامش قرار دادی،قرار دلهای بی قرار ما باش.........خدایا تنها امیدم توئییییییییییییییی
نمی دونم میگن از جمجمه ،ولی نمی دونم ای دو تا کاربر که مرضیه جون تک کردن از چش گفتن ،ارمان جون شما ج ...

اینایی ک من تگ‌کردم خطا هم داشتن ولی خب تگ کردم نظرشون بپرسم. برای افتابگردونم هر کیو ک تگ میکردم گفتن دختره ولی الان تو دلیش پسره 

برای مهریماه گفتن پسره ولی اللن دختر بارداره در کل اینا هم طبق عکسی ک میبینن نظر میدن زیاد ب نظراتشون فکر نکن. هفته باز میری سونو انشالله ک میگی گل پسری بود

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏