2733
2739
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1899377 بازدید | 158267 پست
شب بیست و یکم خواندن دسته جمعی زیارت عاشورااااااا  ساعت ۹ شب به نیت شهید سعید سامانلو بچه ها ...

به به چشممون روشن.. مرخصی خوش گذشت؟

برگرد سر پستت دیگه... وگرنه اضافه خدمت میخوری😅

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم امروز رفتم گلزار شهدا همتونو دعا کردم انشالله حاجت رواشید♥

ممنووووون مهربووووون🥰🌹💓

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 
شب بیست و یکم خواندن دسته جمعی زیارت عاشورااااااا  ساعت ۹ شب به نیت شهید سعید سامانلو بچه ها ...

فدای وجودت😘😘😘😘😘😘

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
2728

متاسفم واسه کسایی که میرن و جنسیت دلخواه نمیشه و نفرین میکنن بچها توی تاپیک فقط راهنمایی میکنن دیگه هرکسی خودش عقل داره انتخاب میکنه که چه روشی رو انتخاب کنه ،، 

و اول آخر دست خداس ،،

😍خدایا شکرت 😍

همین الان این خانمو توشبکه خبر نشون داد که 4 قلو دختر دار شده😍 خدا واسش حفظش کنه🙏🙏🙏🌿

خدایا یکی 2تاشو به دوستام و همینطور من بدی، هزاران بار شکرت میکنیم هرروز♥♥♥♥😍 هیچکس رو ناامید نکن🙏🙏🙏

478بودالان خونریزی دارم دارم گزیه میکنم ای خدا

عزیزم من الان دیدم پیامتو... کاش میرفتی دکتر.. انشا اله که چیزی نیست🙏🏻

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 
2740
من ونسرین وشکلات تلخ فک کنم با همیم اینماه درسته?من امروز ١٩ سیکلم...سیکلام ٣٠ روزست ولی چون ١٤ سیکل ...

من ۲۹ مرداد پری شده بودم 

منم ۲۸ روزه بودم

۱۷ پری هم روز تخمک گذاری بود

۲۵ شهریور دقیقا شده بودم ۲۸ روزه و ۱۲ روز از تخمک گذاری گذشته بود ک بی بی مثبت شد 

یعنی ۴ روی مونده ب موعد 

وقتی فکر میکردم خدا باهام نیس، با این معجزه قشنگش بهم نشون داد بهم خیلی نزدیک😍....مرسی خداجونم😚پسرم دنیامه🤩🥰خدا جونم دوباره بعد ۳ سال معجزشو بهم نشون داد🤩دوتا فرشته شدن معجزه های زندگیم🤩
خانوما من امشب ۱۴ سیکله فقط تونستم ۱۱ سیکل رابطه داشته باشم بعد کار خونه دارم‌همش بالای چهارپایه هست ...

کیت استفاده کردی؟ سونو رفتی؟

از کجا می‌دونی قبل ۱۴ تخمک گذاری شده

خود من فکر میکردم ۱۲ تا ۱۴ تخمک گذارریمه ولی کیت زدم دیدم ۱۶ و۱۷و۱۸ پری روز تخمک گذاریم هستش اقدام کردم 

وقتی فکر میکردم خدا باهام نیس، با این معجزه قشنگش بهم نشون داد بهم خیلی نزدیک😍....مرسی خداجونم😚پسرم دنیامه🤩🥰خدا جونم دوباره بعد ۳ سال معجزشو بهم نشون داد🤩دوتا فرشته شدن معجزه های زندگیم🤩
از من کوچیکتری🤦‍♀️🤦‍♀️ دیگه نک و ناله نکنی هاااا😅

نه 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
اینکه میگن حامله باشی زیر شکمت سفته درسته یا نه

من تخمدانم با کشاله رانم تیر میکشید درد میکرد

صبح هم قبل اینکه برم دستشویی خیلی ب زیر دلم فشار میومد

2706