2737
2734

قبلا روی رفتارش با خانمای دیگه حساسیت نشون میدادم حالا کردتش نقطه ضعف م سو استفاده میکنه خیلی رو عصابمه چطوری بش بفهمونم و ثابت کنم ک دیگه برام مهم نیست و بیخیالم

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
این دیگه نقطه ضعف همه ی خانوماس. فقط با تهدید بنظرم شدنیه. 

چطوری 

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 
چطوری 

یعنی اینکه تهدید کنی که اگه رفتارت با خانومای دیگه جلف باشه یا طوری باشه که خوشت نمیاد مردای دیگه با من رفتار کنن، قهر میکنم طلاق میگیرم چه میدونم یه چی که بترسه واقعا. یبار من و مامانم تو پارک جای سایه پیدا نکردیم رفتیم پیش یه پیرمرده رو نیمکت نشستیم‌. زود بلند شد گفت والا اگه خبر به گوش خانومم برسه من پیش یه خانوم دیگه نشستم واویلاست. خوشم اومد از حانومش

2738