2737
2739
میدونی چیه سه ساعت پیش به شوهرم میگفتم دلم بندری میخواد با یه لیوان نوشابه خنک بعدش پیتزا بخورم بع ...

اره گلم ولش کن گرچه همه این خوراکی های گفتی خوشمزه ان 😋😋👍ولی سلامتی نی نی مهمتره فعلا میوه سبزی بخور یا گوشت و مرغ گریل شده خدابزرگه انشاا... بعد تولد عزیزدلت 😘😘😘😘

خدایا شکرت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی خیلی گناه  داریم

اره فقط یاد اون روزهای که کلی چیز میخوردم الان ارومم میکنه میگم بابا اینا چیزی نیست یادته مثل .... میخوردی پس بی خیال میرم سراغ یخچال میوه میخورم 😍😍😍

خدایا شکرت 
2728

چرا من اومدم تو این تاپیک اخه😂🤤☹️

خدایاشکرت... بخاطرچیزایی ک گرفتی، ولی بهترشو دادی🤗❤️زندگی جدید وتازم کنار عشقم💞👩‍❤️‍💋‍👨 خدای مهربونم شکرت بخاطر این نی نی کوچولوم🤰🏻❤️1400/8/10 روزی ک خدا بهترین هدیشو گذاشت تو بغلم🤱🏻آدرین مامانی همه دلخوشیم به زندگیمون خوش اومدی😍❤️
2738

من قراره پیتزا بدرستم هنوز ب پسرم نگفتم وگرنه مغزمو میخوره جوری ک الان برم واسش درست کنم ولی تا ۸ شب صداشو درنمیارم خودشو باباش عاشق پیتزان😂😂😂

خدایا عاشقتم ...میدونم ک میدونی😍خدایا خودت مراقب همسرم پسرم و توراهیم ک ی دخمل نازه باش😘

من الان سالهاست سوسیس و کالباس نخوردم پیتزا و ساندویج با مرغ و قارچ و سبزیجات درست میکنم

من خود دلم از مهر تو لرزید وگرنهتیرم به خطا می‌رود اما به هدر، نه                           دل خون شده وصلم و لب‌های تو سرخ استسرخ است ولی سرخ‌تر از خون جگر، نه                      با هرکه توانسته کنار آمده دنیابا اهل هنر؟ آری! با اهل نظر؟ نه!                      بدخلقم و بدعهد، زبان‌بازم و مغرورپشت سر من حرف زیاد است مگر نه؟                      یک بار به من قرعه عاشق شدن افتادیک بار دگر، بار دگر، بار دگر… نه!
میخااااام😭پیتزا قارچ و مرغ پر پنیرررر با سس سفید سیب زمینی با قارچ و پنیر و نوشابه گازدار سیاه😭

اخ اخ خیلی با جزئیات گفتی من مردممممم، 🤤🤤🤤🤤🤤😭😭😭😭

خدایاشکرت... بخاطرچیزایی ک گرفتی، ولی بهترشو دادی🤗❤️زندگی جدید وتازم کنار عشقم💞👩‍❤️‍💋‍👨 خدای مهربونم شکرت بخاطر این نی نی کوچولوم🤰🏻❤️1400/8/10 روزی ک خدا بهترین هدیشو گذاشت تو بغلم🤱🏻آدرین مامانی همه دلخوشیم به زندگیمون خوش اومدی😍❤️