2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خوشبحالت از برگزیدگان پروردگاری 🙏🙏🙏

نه بابا. خواهرم ترکمون داد .  

من خود دلم از مهر تو لرزید وگرنهتیرم به خطا می‌رود اما به هدر، نه                           دل خون شده وصلم و لب‌های تو سرخ استسرخ است ولی سرخ‌تر از خون جگر، نه                      با هرکه توانسته کنار آمده دنیابا اهل هنر؟ آری! با اهل نظر؟ نه!                      بدخلقم و بدعهد، زبان‌بازم و مغرورپشت سر من حرف زیاد است مگر نه؟                      یک بار به من قرعه عاشق شدن افتادیک بار دگر، بار دگر، بار دگر… نه!
باردارا واقعا یکی میگه فلان چیزو میخوام بخورم هوس میکنین؟؟؟ پس چرا من اینجور نیستم حتی جلومم غذا بخو ...

بستگی داره خب دیگه اونجوریم نیس ک هرچی دیدیم دلمون بخاد یه وقتا یهو دلمون میخاد 

من دیشب پیام بازرگانی داشت تبلیغ بستنی میکرد یهو چشمم خورد یارو یه گاز زد بهش

یعنی باورت میشه داشتم میمردم

تصور میکردم بستنی دستمه دارم گازش میزنم 

یهو شوهرم نگام کرد گفت چیشد قیافت چرا وا رفت

گفتم هیچی

یهو گفت نکنه دلت خاس گفتم اره☹️ بیچاره ساعت 11پاشد رفت بستنی خرید وقتی داشتم میخوردم حس میکردم خوشمزه ترین چیز توی دنیاس😂😂😂😂😂

خدایاشکرت... بخاطرچیزایی ک گرفتی، ولی بهترشو دادی🤗❤️زندگی جدید وتازم کنار عشقم💞👩‍❤️‍💋‍👨 خدای مهربونم شکرت بخاطر این نی نی کوچولوم🤰🏻❤️1400/8/10 روزی ک خدا بهترین هدیشو گذاشت تو بغلم🤱🏻آدرین مامانی همه دلخوشیم به زندگیمون خوش اومدی😍❤️
من خوردم ی بار🥺دوماهمه

اشکال نداره عزیزم نوش جونت من گفتم که خودم بیش از حد حساسم خیلی سخت باردارشدم بیشترمواظب دخترمم خوردوخوراکمو رعایت میکنم انشاالله خداتموم نی نی ها و دختر قشنگمو حفظ کنه

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40